2737
2739
عنوان

یه توصیه به کسانی که واقعا دوست دارن ازدواج کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2786 بازدید | 144 پست

عزیزم اگر واقع بین و منطقی باشی، دنبال شاهزاده با اسب سفید نباشی و خودت هم آستین همت را بالا بزنی با هم سطح خودت ازدواج کنی ممکنه شرایطت از خونه بابات بهتر هم بشه. البته خانواده طرف مقابل هم خیلی خیلی مهمه!

وای من چرا باید تو همچین شرایطی تاپیک تورو ببینم

چرا شاید خواست خدا بوده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

موافقم اینا ک زبون دارن از همه بدترن

زبون بازززززززحیلهههه گررررر ترین

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2742
زبون بازززززززحیلهههه گررررر ترین

یکی هست از من خوشش اومده ۲۹ سالشه

ولی بشدتتت زبون باززز

زبون چزبببب

اصلا یجوری مخ میزنه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
اسی توروخدا خصوصیات همسرتو بگو چجوریه؟؟؟؟

زبون بازززززهههه وای ببینیش میگی خدا از این باسوادتر

با شعور تر ..... عاقلتر عادلتر هستتتتت

ولی بعددش میگی یا خداااااااا خانه از داربست ویرانه

یکی هست از من خوشش اومده ۲۹ سالشه ولی بشدتتت زبون باززز زبون چزبببب اصلا یجوری مخ میزنه

تا میتونی فرار کن اون بدبختتتت میکنه

2740
زبون بازززززهههه وای ببینیش میگی خدا از این باسوادتر با شعور تر ..... عاقلتر عادلتر هستتتتت ولی بع ...

وااااااییییی

اینا ک خصوصیات نامزد منه

مگه چجوریه تو خونه؟؟؟ چیش تورو اذیت میکنه؟؟؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
اخه من چیزی به ازدواج رسمیم نمونده بشدت دلشوره دارم

اگه زبون بازه کات کن

منو ببین خودتو بدبخت نکن بخدا چنان بلایی سرت میاره

که .....

تا میتونی فرار کن اون بدبختتتت میکنه

ببخشید وقتت رو میگیرم 

من واقعا نمیتونم زیاد با کسی در موردش صحبت کنم

میشه به شما بگم ازش?؟

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
وااااااییییی اینا ک خصوصیات نامزد منه مگه چجوریه تو خونه؟؟؟ چیش تورو اذیت میکنه؟؟؟

ببین این زبون بازیش اصلا تو حریفش نمیشی ببخشی میگم اگه حتی ببینی با یه زن دیگه خوابیده چناننن زبان میریزه و دیگران قانع میکنه که تو میگی اها پس من مقصرم

ببخشید وقتت رو میگیرم  من واقعا نمیتونم زیاد با کسی در موردش صحبت کنم میشه به شما بگم ازش?؟

اره عزیزم حتما توروخدا مثل من بدبخت نکن خودتو

مردا خیلی ترسناکن خیلی

خودم دخترم اما میتونم بگم دخترا هم بعضیاشون خیلی ترسناکن نمونش زنداداش خودم به خدا داداش من عین چی کار می کنه ی استراحت نداره هر چند ماه کلی طلا میکنه پس اندازش می کنه تو دست زنش ،زنش هرروز اینور اونور تفریحه و کلی بداخلاقی می کنه باهاش. تا حالا چند بار شنیدم صداشو و طرز حرف زدنشو با داداشم که انگار طلب کاره چون ما تو ی اپارتمانیم. داداشم مجرد بود به خدا انقدر پسر شاد و شوخی بود همش در حال رقص و اینا و دست و دلباز.همه حتی زنداداشای دیگم بهش میگفتن خوشبحال زنت الانم واقعا به زنش میرسه اما کیه که قدر بدونه به خدا داداشم انقدر افسرده شده 

نظر شخصیمه ولی اگه یه مردی خوب باشه تقریبا ۹۰درصد خانوادهاشون خوب نیستن یا ببینن پسرشون خوبه کرم ریختنشون شروع میشه من قبلا میگفتم خانواده شوهرم فرشتن ولی از وقتی دیدن پسرشون زندگیش خوبه به حرف من گوش میده کرم ریختناشون شروع شده

2706