2733
2739

بخدا بخدا تو ۱۰۰ مرد شاید یکش ادم باشه

اونم باز یا خانوادش بدن‌ .... یا بی پوله

تازه اگه دیگه خیلی خرررشانس باشید

پسره ادم باشه پولدار باشه خانوادش بدک نباشن

در صورتی خوشبخت میشید که

قوانین بازیو با یه موجود شیطان صفتو بلد باشید

باورکنید ازدواج اصلا اون چیزی نیست که فک میکنید

بقراننن قسم

اگه هروززززز با صدتاااا پسر باشین

ذات مردا رو نمیشناسید تا وقتی نرید زیر یه سقف

بعد مردای  زبون باز حیله گررررر ترین وحشناکترین

موجوداتت بخدا از جن ترسناک ترن

فکرشم نمیکنید میتونن چه بلایی سرتون بیارن

بشینید خونه باباهاتون ازدواج چی

اگه می بینید دختر زرنگی نیستین بشینید

ازدواج میخاد چکار زرنگ که چ عرض کنم

گرگگگ باید گرگ باشید

مردا خیلی خطرناکن

تووروخداااا مثل من خودتونو بدبخت نکنید😔😔😔

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

موافقم

اینا ک زبون دارن از همه بدترن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چیشدع دلت انقد پر

شوهرم خیلی اذیتم میکنه جون به لبم رسبده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

من یه توصیه منطقی تر دارم:جوگیر نشین با چشم و بسته و اصرار ازدواج نکنین قبل استقلال روحی و مالی ازدواج نکنین و به ازدواج به چشم بزرگترین معامله زندگیتون نگاه کنین 

منصفانه وعاقلانه پیش ببرینش

بازم ممکنه طرف بداز اب دربیاد ولی حداقل جلیقه نجات تنتونه نه اینکه با دست و پای بسته ول بشین ته چاه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

هیچ مرد حاضر آماده ای وجود نداره اگر اساس اولیه شو درست انتخاب کنید با مدیریت و مهارت و زنیت میشه پیشرفت کرد و بابا دل بود و خوش 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
من ۳۱ ساله از ازدواج فراریم 

من ۲۷ گیر یه ادم زبان چربببب افتادم

چرا این حرفا رو میزنید تفکراتتونو درست کنید تا ادم درست سر راهتون قرار بگیره .همه پسرا و خانواده هاشون بد نیستن . الان خیلی دخترا هم هم خودشون هم خانوادشون پتانسیل خراب کردن زندگی رو دارن و پسرا هم باید بترسن .به نظرم ی طرفه قضاوت نکنید. خودتو درست کنید تفکراتتونو سطح دانشتونو تا ادم درست رو انتخاب کنید خیلیا بلد نیستن با همسرشون چه رفتاری کنند و همین باعث خراب شدن زندگی میشه .

من یه توصیه منطقی تر دارم:جوگیر نشین با چشم و بسته و اصرار ازدواج نکنین قبل استقلال روحی و مالی ازدو ...

دقیقا نه احمقانه مثل من

چرا این حرفا رو میزنید تفکراتتونو درست کنید تا ادم درست سر راهتون قرار بگیره .همه پسرا و خانواده هاش ...

مردا خیلی ترسناکن خیلی

دقیقا نه احمقانه مثل من

دوراز جون 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706