2737
2739
عنوان

جواب اولیه کنکور ارشد 1403

99 بازدید | 13 پست

🔴🔴 اعلام نتایج آزمون ارشد ۱۴۰۳ پس از انتخاب رشته کنکور دکتری

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از اتمام انتخاب رشته داوطلبان کنکور دکتری ۱۴۰۳ نتایج آزمون کارشناسی ارشد را اعلام می‌کنیم. 

خوب خوب 😁 اخرین مهلت تمدید انتخاب رشته دکترا تا امروز بود.

پس باید منتظر جواب اولیه کنکور ارشد واسه فردا تا پس فردا باشیم 🤧🤧🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدودا کی میاد؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2742

وای انقدر فکر و ذکرم شده کنکور تا یه تاپیک‌میبینم کلمه کنکور تو عنوانشه با کله میپرم تو تاپیک 

اصلا کلمه ارشد رو ندیدم 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
وای انقدر فکر و ذکرم شده کنکور تا یه تاپیک‌میبینم کلمه کنکور تو عنوانشه با کله میپرم تو تاپیک  ...

اخی سراسری حتما کنکور دادی 

دیگه برو بخون واسه امتحان ها نهاییت 

بعدشم کنکور تیر 😡😡😡 نبینمت انلاین باشی ها

2740
چه رشته ای امتحان دادین

حسابداری

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اها موفق باشید

همچنین

اخی سراسری حتما کنکور دادی  دیگه برو بخون واسه امتحان ها نهاییت  بعدشم کنکور تیر 😡😡😡 ...

من نه 

ولی پسرم دیروز کنکور داشت 

دیروز یه پدر بعد تمام شدن کنکور به دخترش میگفت اذیت نشدی فشارت پایین نیست نمیخوای بریم یه نوروبیون بزنی 

دختر میگفت نه من چیزیم نیست ولی بریم به مامانم یه  امپول بزنن

وضعیت بعصی از ما مادرها از بچه ها بدتره 

من نه  ولی پسرم دیروز کنکور داشت  دیروز یه پدر بعد تمام شدن کنکور به دخترش میگفت اذیت نش ...

ای وای درک میکنم فشار و استرس رو هر کسی داره. 

الان اون بچه رو باید درک کرد الان کنکور داده 

یه دو هفته دیگه امتحان های نهاییش هستش که ۵۰ درصد اثر می ذاره رو آیندش یه ماه بعدش هم کنکور مجدد. 

ما هم که ارشد بودیم الان تازه می خواییم وارد بازار کار بشیم که همون اولش جلو راهمون رو گرفتن و کار واسه تازه فارغ تحصیل ها خیلی سخت پیدا میشه. بعدشم کنارش بخوایم تحصیل کنیم شهر دور کار یه شهر دیگه همش تو رفت و امد و هزار مشکل از این سوء جلوی ما رو گرفته

ای وای درک میکنم فشار و استرس رو هر کسی داره.  الان اون بچه رو باید درک کرد الان کنکور داده&nb ...

امیدوارم خیلی زود یه کار مناسب با درامد خوب پیدا کنید 

خیلی سخته بعد این همه جون کندن برای قبولی و چندسال درس خوندن تازه بیفتی تو یه پروسه وقت گیر و اعصاب خوردن برای پیدا کردن کار 

خدا کنه خدا خودش راهی پیش پای همه بچه هامون بزاره که تهش موفقت و خوشبختی باشه