2737
2739
عنوان

چیکار کنم زیاد نخوابم

144 بازدید | 32 پست

بچه ها هر روز از شب ساعت ۱۰ می‌خوابم تا صبح ساعت ۱۰،،،۱۱ هنوز اونم به زور از خواب بیدار میشم با این حال یکی دو ساعت بعد بازم می‌خوابم.....کلیم کار دارم ها ولی خوابم باعث میشه به هیچی نرسم....اونقدر دلم میخواد صبح ۵،۶ بیدار شم پیاده روی کنم دوش بگیرم صبحانه بخورم کتاب بخونم کارامو بکنم....ولی متاسفانه خوابم نمی‌ذاره(مدامم کافی میخورم ها ولی بازم می‌خوابم اثری نداره)تو رو خدا اگه راه حلی دارین بگین🤣

قهوه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وای منم سر کلاسا خوابم میگیرهههه 

یه سری که کلا خوابم برد 

استاد تو سرش میزد درس رو توضیح بده من عین گیجا خوابم میومد😭😭😭😂

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
2740
میخورم حتی تلخ ولی با این حال بازم خوابم میاد همین الان از صبح که پاشدم ۳ تا کافی خوردم ولی اصلا اثر ...

کافئین بالا بخر

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
کمی کم خونی و ویتامین d دارم

اصلا عادی نیست این همه خواب حتنا بیکاری و دغدغه ای نداری که واسه خودت میخوابی 

منکه ارزوی یه خواب ۸ ساعته دارم

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706