2737
2734

اهل میوه نیستم زیاد، آجیل که اصلا

مامانم عاشق میوه‌ست اون میاره ما رو هم مجبور میکنه بخوریم

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هرسال داریم اجیل ولی نمیخورم هم دوس ندارم هم جوش میزنم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2742

میوه کهه هررررررروز باید بخوریم 

غذا زیاد نمیخوریم 

اجیلم‌ ۳ ماه یبار در حد دو‌کیلو‌شاید بهریم 

من برا خودم‌بادوم‌هندی زیاد میخرم از پول خودم‌۵۰۰ تومن دو هفته یبار میدم‌میخرم‌

میوه اره باید باشه هرچند خودم اصلا اهلش نیستم ولی بچه هام زیاد میخورن

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

اگه خانواده ها گوشت کمتری مصرف کنن خوب میشه دانه های روغنی مثلا آجیل رو اضافه کرد به سبد کالا.

باور کن شب نون و پسته سالم تره تا سوسیس کالبلس

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2738

دلم میخواد ولی گرونه اونایی که آجیل دارین و نمیخورین یعنی بادوم هندیاشو هم نخوردین؟😶

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

متاسفانه بخاطر ويار همش ميپوسه حتي حال ندارم واسه شوهرو بچم بيارم هرچي ميوه روز پسرم باشه ببر مهدش بخوره 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

آجیل هرماه میخریم 

میوه هفتگی من خودم میوه خور نیستم

آجیل شاید ۴تا دونه بخورم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706