2733
2734
عنوان

بیاید ببینید حرف نامزدم منطقیه یا من خیلی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 65 پست
منم خیلی میترسم از همین چیزا از طرفیم میگم بخاطر این چیزا ازم سرد نشه خودشم میگع رابطه کامل نمیخوا ...

ترس را بذار کنار برای خودت حد و مرز داشته باش اگه از همین حالا بخواد برای خواسته هاش به تو فشار بیاره تو سرد نمیشی یکم به فکر خودت هم باش 

با دلهای پاکتون برای آرامش قلب خودم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید🌹❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زود بهش برنمیخوره  جلبه  دست پیش میگیره پس نیفته

دقیقا حرف قشنگیو زدی

اتفاقا خیلیم احترام خانوادمو مخصوصا مامانمو داره

خیلیییی 

جوری که دعوامون میشه مامانم میگه تقصیر توعه

2742
تو فرهنگ ما هم همینطوره  ولی نامزدم میگه رابطه کامل نمیخوام اون برا ازدواج  در حد ببخشید ...

مگه قراره چند وقت نامزد باشید ؟ 

مورد می شناسم چندین سال با هم دوست بودن از بغل و بوس تجاوز نکرده رابشون

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
دقیقا حرف قشنگیو زدی اتفاقا خیلیم احترام خانوادمو مخصوصا مامانمو داره خیلیییی  جوری که دعوام ...

خب خیلی لاشی سیاسه 

بعدا ازدواج کنی خطا کنه یا مقصر باشه تقصیر تو میندازه 

چون تو از اپل بهش رو دادی فک کرده ساده ای

از الان به بعد بهش نشون میده یعنی چی با سیاست البته 

نه با دعوا 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

قشنگ سخنان گوهربار پسر ایرانی که تو جامعه مردسالار بزرگ‌ شده و فقط ادعا بلدن😏😏

یعنی چی هروقت من گفتم باید اوکی رو بدی، مردم نیازمه، تا الانم چیزی نگفتم خیلیه هااا.؟.؟؟ بهش بگو من قرار همسر و همسفر و رفیقت باشم‌، عروسک نیستم که ... رابطه و نیاز جنسی یه رابطه دو طرفه است باید هردو بخوان و راضی باشن و تلاش کنند هردو لذت ببرند. در ضمن اینکه همونقدر ک از شما انتظار رعایت بهداشت و تمیز بودن داره خودشم باید رعایت کنه، و اینکه تو زندگی پیش‌میاد روزهایی ک طرف ب هردلیلی خال و حوصله نداره پس باید درک هم داشته باشن دو طرف

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2740
دقیقا منم میترسم از همین چیزاااا

بنظرم منطقی باهاش صحبت کن 

چون دوران نامزدی دوران شناخته و اون حق طبیعیش هست که در مورد اینچیزا راحت تر نسبت به دوران خواستگاری صحبت کنه و بیشتر با سلایق و علایق هم آشنا بشید ولی حد و مرز مشخص کن بگو این چیزا برای دوران بعد از عقده

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
قشنگ سخنان گوهربار پسر ایرانی که تو جامعه مردسالار بزرگ‌ شده و فقط ادعا بلدن😏😏 یعنی چی هروقت من گ ...

دقیقا جامعه مرد سالارو‌‌همین‌امثال استارتر هستن‌که پرروشون‌میکنن 

زنان ساده وابسته و‌ترسو 

الان باید بفهمی که چجوری هست و چقدر با تو هماهنگی داره و اگر موردی رو دیدی ازش که نمیپسندی بهش بگو و کوتاه نیا چون جنگ اول به از صلح آخره 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706