2733
2734

والا من هنوز نشدم نمیدونم ولی خیلی کنجکاوم بدونم اگر بشم واکنششون چیه😂

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

کف مرتب زدن برام 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط یادمه مامانم اومد به بابا گفت حاملم بابام گفت دوباره نههه😂🤣🗿

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2742
2738

مامانم ذوق کرد... فک کن خوشحال شد ک نازا نیستم ک از حرف مردم خلاص شده😐

شوهرم خیلی سوپرایز شد😐 چون فک میکرد بعد دو بار اقدام مشکل اسپرم داره و رفت ازمایش اسپرم داد بدون اینکه ب من بگه! در حالی ک من بیبی چک زدم و میدونستم حامله ام. فقط خواستم روز مناسبی بهش خبر بدم

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

مادرم خوش حال شد همسرمم همین طور،،ولی مادرم وقتی بعد سونوی قلب فهمید دوقلو هستن موجی از انرژی منفی رو سرازیر کرد.🥴😐

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉

همسرم خیلی خوشحال شدم 

بوسم کرد 

گفت قربون جفت تون بشم و...

و اون روز تماس گرفت دادگاه گفت قاضی کشیک بزارید 

امروز نمیام 

و رفتیم رستوران و .... کلی هم سورپرایزم کرد 

مادرم هم خیلی خوشحال شدم و تبریک گفت و با گل و هدیه و ... همراه پدرم  اومدن خونم 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706