2733
2734
عنوان

به پا دوس پسرم بمونم یا ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 68 پست
اره بهش میگم حداقل ازدواجم نمیکنی با این نمون

به دختره بگو این پسره معلومه عوضیه 

اگه گاف بده و باهاش ارتباط برقرار کنه 

دیگه ول کنش نمیشه 

ازش تا جایی که بتونه سواستفاده می‌کنه و تهدید می‌کنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این پسره هول ارزشش رو نداره بره پی زندگیش 

اگه پسر هوبی‌بود میگفتم بمونه پاش ولی این لاشیه 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

کات کنه اصلا 

بخاطر قبول نکردن رابطه قهر کرده پسره؟ اخیییی، چ گناه داره 

بعد دوستتم هنوز باهاشه؟ 

عجب

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2728

همچین مغر قندقی لیاقت پند و اندرز و توصیه نداره

بذار تو جهالتش بمونه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740

پسری ک بخاطر نود قهر میکنه ، پسریه ک فقط نود براش مهمه 

بنظرم وقتی پسره ، بی پول بودن و شرایط نداشتن رو ب رابطه جدی با دوستت ترجیح میده 

از رابطشم نمیتونه بزنه و نود هم ترجیح میده 

واقعا بجاست ک دوستت طی ی حرکت انتحاری ، خواستگارش رو ب این اقا پسر ترجیح بده ک بدونه دختر جماعت رو نباید سرکار گذاشت . واقعا پایان خوشی میشه . مرسی

پسره گفته شاید من اصلا بگیر نباشم تو باید به پام بمونی

چه گوز گوزا 

گیو خوارد کره

من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:) تا به آغوشت رسیدم، حرف رفتن را زدی این همه سنگین دلی با قلبِ بیمارم چرا؟
چه گوز گوزا  گیو خوارد کره

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2706