2737
2734

برام جالبه واقعا حتی یک دونه برنج نخورده 

بیست ساله حداقل حتی بیشتر 

لاغرم هست

من اصلا نمیتونم متاسفانه 

کاش بتونم لب به برنج نزنم

میگفت صبح دو تا تخم مرغ آبپز میخورم

ناهار نمیخورم

شام گوشت و مرغ با دو تا برش نون

میوه و سبزیجاتم میخوره

اینجوری نیست به خودش گشنگی بده ها میل نداره بیشتر از این و عادت غذاییش اینه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

جالبه

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

ما مشکلمون همون قیمت مرغ و گوشته و به خاطر همین همه اش برنج مصرف می کنیم !   البته برای محیط زیست هم انقدر خوردن مرغ و گوشت خوب نیست! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740

بهترین روش زندگئ همین دوری از برنجه خوش ب حالش واقعا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706