2737
2739

زود بزار

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

از رو چی

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
از رو چی

فک کنم میخاد عکس بزاره

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
2740

چقد زیبا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
بهم میخوره چطور آدمی باشم

من ندیدم اصن

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
بهم میخوره چطور آدمی باشم

مثه همه سنندجیا خوب 

خونگرم

خوشگل

جذاب

تپلللللللو😍

از چشات مشخصه آدم کینه ای نیستی 

زیاد اهل شلوغ کاری و تجملات و اینا نیستی 

اما شیک میگردی 

احترام می‌ذاری 

بساز هستی و خانواده دوست 

اهل رل و اینام نیستی