2733
2734

من اینقدر بی معرفت و دل سنگی که دوباره خواستم ازت سر یه مسئله الکی جدا بشم

ترس تو رو بدونم، ولی دوباره دلت رو بلرزونم 

حالا ۱۰ روزه که جوابمو نمیدی

والا حق داری

ولی برگرد، من ازت خیلی عذرخواهی کردم

خودتم گفتی میدونم وقتی پریودی میخوای همش با من دعوا کنی

بعد خندیدیم

رفتی و دیگه جوابمو ندادی

خدایا بهم برش گردون، بخدا این خیلی درد بزرگی بود

قول من به شرفم دیگه اذیتش نکنم

بهت میگم حداقل با من خداحافظی کن

ولی بازم جوابمو نمیدی 😔

لطفاً برای من دعا کنید 😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر همش اینکارو میکردی به نظرم حق داره. اینکه یکی مدام برای خوشی دلش( دیدم بعضیا بحث راه میندازن خوشحال میشن) بحث راه بندازه و طرف باید دنبالش بدوه خسته کننده میشه. صبر کن ببین برمیگرده یا نه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728

یعنی اینقدر پسر خوبی بوده؟ 

جاری نمیخوای؟ 😂🗿

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
اونی ک مال توعه فحششم بدی مال توعه

آره یهو اینطوری شد

قبلش اینقدر همین رفتارای بد رو داشتم همیشه تحملم میکرد و اصلا به ردی خودش نمی‌آورد

ولی نباید این کارو بکنیم

یه روز میره که میره

لطفاً برای من دعا کنید 😍
اگر همش اینکارو میکردی به نظرم حق داره. اینکه یکی مدام برای خوشی دلش( دیدم بعضیا بحث راه میندازن خوش ...

وای ای کاش برگرده

ولی ۱۰ روزه که رقت که رقت

بلاکم نمیکنه

شمارمم هنوز سیو داره

پیامامو میخونه ولی اصلا جواب نمیده

تابحال اصلا همچین کاری نکرده

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2740
اره مثل من ک محمدو ول کردم

بهش میگم خیل خب تمایل به ادامه ارتباط نداری باشه قبوله

خب بیا خداحافظی کنیم با خاطره خوب جدا شیم

ولی هیچ جوابی نمیده هیچی

۱۰ روزه که رفته

لطفاً برای من دعا کنید 😍
بهش میگم خیل خب تمایل به ادامه ارتباط نداری باشه قبوله خب بیا خداحافظی کنیم با خاطره خوب جدا شیم و ...

اتفاقا زجرش بیشتره یدفه اینحور کنه باهات

منم همینکارو کردم

هر ادمی یجا از اخلاق گندتون خسته میشه

وای ای کاش برگرده ولی ۱۰ روزه که رقت که رقت بلاکم نمیکنه شمارمم هنوز سیو داره پیامامو میخونه ولی ...

به نظرم اصلاح کن خودتو. پیام بده بهش بگو به نظرم رفتارام خیلی بچگانه و بیش از حد بود. بگو خودم میدونم رفتارم و دعواهایی که راه مینداختم بد بود. راستش الان که فکر میکنم به نظرم باید بالغانع تر تو رابطه رفتار کنم و سعی کنیم لحظات خوبی برای خودمون بسازیم. اگر بحث جدی ای هم بعد ها بینمون شد بیا دربارش صحبت کنیم و قهر و دعوا نکنیم. الانم پیام دادم که حرف دلمو بزنم و اگر هم برگردیم به هم باید رو رابطمون بیشتر کار کنیم تا جنبه خوبشو تقویت کنیم و جنبه بدشو کمرنگ. اونقدر برام مهم و ارزشمند هستی که نمیخوام بدون تلاش از هم دست بکشیم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706