2733
2739
عنوان

چرا هميشه حس عذاب وجدان دارم

38 بازدید | 4 پست

چرا هميشه حالم بده

خسته شدم 

دلم براي همه ميسوزه در صورتي كه خودم از همه بيشتر به دلسوزي نياز دارم 

دارم خودمو نابود ميكنم 

نميدونم چيكار كنم حالم روز ب روز بدتر ميشه

کتاب بخون.

حال دلت رو خوب کن. خیلی باید تلاش کنی. ذهنت باید مثبت فکر کنه. همه چی رو وجه بد و منفی ش رو میبینی برای همین حس میکنی همه به کمک نیاز دارند.

بعدشم خودت رو فراموش کردی. آدمی که تمام زندگیت داری باهاش زندگی میکنی رو فراموش کردی.

تا حالا چیکار کردی؟ میگی نمیدونم چیکار کنم؟ چیکار کردی که به این نقطه رسیدی؟ باید برعکس عمل کنی.

ولی خیلی باید تلاش کنی. فیلم مثبت و کمدی و خنده دار ببین. با آدمهای مثبت پر انرژی بچرخ.

کلاسهای تقویت ذهن و مدیتیشن و انرژی مثبت برو. خیلی هست. ولی باید شروع کنی. 

کتاب زیاد بخون. خیلی بخون. کتابهای صوتی هم زیاد هست.

اگر هیچ کاری نکنی هیچ اتفاقی نمیافته. قرص و امپول هم نداره. باید تلاش کنی.

کتاب بخون. حال دلت رو خوب کن. خیلی باید تلاش کنی. ذهنت باید مثبت فکر کنه. همه چی رو وجه بد و منفی ش ...

واقعا حرفاتون به دردم خورد واقعا درست ميگيد من خيلي منفي نگرم 

ميشه بهم كتاب معرفي كنيد راستش من خيلي اهل مطالعه نيستم 

درست ميگيد واقعا حس ميكنم روز ب روز بدتر ميشم و بيشتر از اين ميترسم شوهرم ازم زده بشه چون دايما ناراحتم بهش حق ميدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا حرفاتون به دردم خورد واقعا درست ميگيد من خيلي منفي نگرم  ميشه بهم كتاب معرفي كنيد راستش ...

یه سری دوره ها دکتر شیری دارند احتمالا خیلی به درد تون بخوره.

جستجو کنین با نام دکتر شیری. دوره های " من ارزشمند" و شبیه این دوره ها فکر کنم به دردتون بخوره. فکر کنم هزینه هاش کمی بالا باشه ولی ارزشش رو داره.

بیشتر خودتون جستجو کنین. کتابهای برایان تریسی، انتونی رابینز، دارن هاردی، و خیلی از کتابهایی با اسمهای تفکر مثبت و ذهن قدرتمند و اینها میتونه کمک تون کنه. ولی شاید با یه کلاس شروع کنین خیلی بهتر باشه.

بیخیال نشین چون اگر بشینین و هیچ کاری نکنین ذهن تون شما رو به اعماق تاریکی فرو میبره. ذهن رو هر چی خوراک منفی بهش بدی منفی تر میشه. هر چی خوراک مثبت بهش بدی مثبت تر میشه. پس حواستون باشه چیکار میکنین. تلویزیون، ماهواره و سریالهاش به شدت بار منفی دارن و کمتر سریالی پیدا میکنی که بابت انرژی مثبت و تفکر مثبت بهتون حس خوب بده.

حتی یک روز هم تامل نکنین. هیچکس دست شما رو نمیگیره. هر چی حالتون بدتر بشه و نهایتا یه تن و روح مریض ازتون بمونه فقط به یه "آخی" گفتن تمومش میکنند. تا میتونی شاد زندگی کن. کارهایی که حس خوبی بهت میده رو انجام بده. کارهایی که کسی رو اذیت نمیکنه.

ولی تلاش نکنی و بشینی که کسی بیاد کمک ت هیچوقت هیچ اتفاقی نمیافته. خودت باید دستتو بگذاری روی زانو و بلند شی و حرکت کنی. همه چی رو حس میکنی کاملا داره خلاف حرک میکنه و منفیه. باید اونقدر تلاش کنی که ذهن ت مثبت و مثبت تر فک کنه و وجه مثبت قضایا رو ببینه.

بازم تاکید میکنم هر جایی هستی  و هر موسسه ای میشناسی باهاش شروع کن. کم کم مسیر برات روشن تر میشه. ولی  بیخیالش نشو.

2742
واقعا حرفاتون به دردم خورد واقعا درست ميگيد من خيلي منفي نگرم  ميشه بهم كتاب معرفي كنيد راستش ...

خود همین نی نی سایت به شدت منفیه . خودت هم میدونی. کمتر اینجا سر بزن.

الان نزدیک 300 تا تاپیک فقط داری توی یک سال و نیم. تمام زندگیت رو توی این یکسال و نیم اینجا نوشتی و راجع بهش حرف زدی. اونقدرا نیازی نیست. یه کم صبر و تحمل و بیشتر دنبال ادمهایی بگرد که بهت انرژی بدن.

نزدیک 3300 تا پست داری. پس پیداست خیلی درگیر مشکلات آدمها میکنی خودت رو. خیلی مواظب باش.

مواظب باش به خودت صدمه نزنی.