2733
2734

غذا ساز تکنو دارم چند کاره

سرخ کن هم میشه حتی کیک و ماست و سوپ  و فرنی و همه چی

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
یعنی همه اینا با هم ؟واقعا مگه چجوریه ؟خیلی بزرگه راضی بودید قیمت چنده؟

نه بزرگ نیست

اره جدید اومده همشون با همه

الان تو اثاث کشی ام تو کارتن جمعش کردم

رو اون صفحه زرده اش همه چیز هاشو نوشته که چیا میشه باهاش درست کرد

قیمت خبر ندارم والا الان من پارسال خریدم فک کنم ۳ و خورده ای بود

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
نه بزرگ نیست اره جدید اومده همشون با همه الان تو اثاث کشی ام تو کارتن جمعش کردم رو اون صفحه زرده ...

خب این که سرخ کن هست ولی منظو من سرخ کن رژیمی هست که روغن نمیگیره 

خب این که سرخ کن هست ولی منظو من سرخ کن رژیمی هست که روغن نمیگیره 

گفتی غذا ساز چه مارکی گفتم من اینو دارم سرخ کن هم میشه

درسته این با روغنه👌

2706