2737
2739

کیا زن خوب یا مرد خوب رو دیدن گیر بدش افتاده

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

خیلی جاها دیدم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا کجا گفته؟ 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2742
2740
خدا کجا این حرفو زده؟😂

تو قران اومد که خدا میگه مرد خوب رو برای زن خوب و بد رو با بد میزارم 

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
بد یا خوب  .....گاهی هردو خوبن اما مناسب هم نیستن

منظرم خوب بد سطحی نه منظورم کسی که طرفش خوبه ولی اون‌یکی خیانت کار در میاد

این که تا دلت بخواد زیاده ...... قدیم بوده الانم هست

خوب پس حرف خدا قول خدا چی میشه

تفسیر ش رو حتما بخون چیزی که من متوجه شدم اینه که حالت خطاب داره، یعنی آدم پاک دنبال فاسد نرو برای ...

میشه برای آرامش دلم دعا کنی

2706