2733
2734
عنوان

نزدیک دو ماهه پریود نمیشم

79 بازدید | 5 پست

تست دادم منفی بود آزمایشم دادم منفی بود سابقه نداشته اینقدر عقب بندازم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
تتبای تخمدان داری

تا حالا نداشتم حتما گرفتم اره؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا حالا نداشتم حتما گرفتم اره؟

تنبای تخمدان چیزی نیست که یه بار بگیری درمان شه دوباره بگیری اصولا درمان قطعی نداره فقط کمتر و کنترل میشه برو دکتر سونو بنویسه انجام بده

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2742
تنبای تخمدان چیزی نیست که یه بار بگیری درمان شه دوباره بگیری اصولا درمان قطعی نداره فقط کمتر و کنترل ...

مرسی الان چیز خونگی نیست بخورم قاعده اور باشه زعفرون و کهلیگ اوتی دم کردم اثر نکرد

مرسی الان چیز خونگی نیست بخورم قاعده اور باشه زعفرون و کهلیگ اوتی دم کردم اثر نکرد

خوکتور به این چیزا عادت نده فقط برای دو یا س ماه اینا جواب نیده بدتر تنبلی بیشتر میشه

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓