2737
2739

من از ازدواجم مثل سگ پشیمونم راه پس و پیشم ندارم میگم شاید صبر میکردم موقعیت بهتر پیدا میشد 

به هم دیگه بدی نکنید خیلی زود بدی مییینید 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خوب من هر اشتباهی دارم میگم انسان جایزالخطا هست و اولین بارمه که تو این دنیا هستم دارم زندگی میکنم ...

ولی من میگم اشتباه رو میشه درست کرد نه آدما را من چطوری خواسته هامو سرکوب کنم چطوری شوهرمو عوض کنم 

ولی من میگم اشتباه رو میشه درست کرد نه آدما را من چطوری خواسته هامو سرکوب کنم چطوری شوهرمو عوض کنم&n ...

مردا با تغییر خودمون درست میشن

ولی خیلی سخته خیلی صبر میخواد ..

2740
مردا با تغییر خودمون درست میشن ولی خیلی سخته خیلی صبر میخواد ..

عوض نمیشه هیچ‌کس عوض نمیشه هرکسی هر حالی داره همونه 

بستگی داره یکی از اول به اخلاقایی داره اون عوض نمیشه اما آدمی که سرد شده یا یهو تغییر کرده عوض میشه

دلم میخواد بمیره راحت بشم

میفهمم منم بعضی وقتا میگم خدایا یا منو بکش یا اونو

خدا نکنه عزیزم انشالله که زندگیت درست بشع بچه هم داری

خدا نکنه عزیزم انشالله که زندگیت درست بشع بچه هم داری

نه عزیزم من نامزدم اما چون قبلش باهم دوست بودیم مدت طولانی خیلی سختی کشیدم کنارش الآنم داشتیم کارای عروسی رو میکردیم خونمون درست شده بود همه چی عالی یهو همه چی بهم ریخت

نه عزیزم من نامزدم اما چون قبلش باهم دوست بودیم مدت طولانی خیلی سختی کشیدم کنارش الآنم داشتیم کارای ...

الهی بگردم برات ولی فکر کنم خدا خیلی هم دوستت داشته که اینطور شده ی عمر زندگیتو نابود نمیکنی لطفا خودتو جمع کن و بهم نریز می‌دونم سخته خیلی ولی دیگه دلت میسوزه زندگی گردی کنارش سوختی ساختی بچه آوردی برا زندگی خودت تلاش کن و ولش کن اونا بسپار دست خدا چرا عروسی بهم ریخت عزیزم 

2706