2737
2739
عنوان

دماغ عملیای عزیز🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 52 پست
فدات شممم مهربون جان.ینی فقط خیس بخورع شامپونزنم بع موهام‌؟😢

چرا میتونی موهاتو هم بشوری

هرچقدر حموم باشی اتفاقا بهتره راحت تر برداشته میشه

💖💋

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
یعنی چی مشخص نیست؟؟؟ هزینه عملت چقدر شد؟؟ از شانس من قیمتا رفت بالا 

اصلا الان دماغم مشخص نیس😢من ۴۰دادم کللللللل داروندارم بود الان یه بی پولو صعب الصفرم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم تمیز موهاتو شامپو کن 

اون اسپیلنت اب بخوره راحت بلند شه 

من ک نیم ساعت تو حموم موندم موقع برداشتن رااااااحت بلند شد

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2728
چون دماغم اصلامشکل نداشتو فقط دوس داشتم تغییرکنم والان میبینم ک هیچ تغییری نکردم.ازیناگذشته جوری اذی ...

اهان..متاسفم عزیزم

اما من خیلی هارو دیدم بلافاصله بعد عما ناراضی بودن و حتی گریه میکردن اما بعدش که ورم خوابید و فرم واقعی بینی خودشو نشون داد تیلی از تصمیمشون راضی

الان خیلی زوده برای قضاوت

درمورد کیپ بودن هم من شنیدم بعد عمل بخاطر ورم هن ممکنه این اتفاق بیفته ک انشاالله برای شما هن این کیپ بودن موقتی باشه

اصلا الان دماغم مشخص نیس😢من ۴۰دادم کللللللل داروندارم بود الان یه بی پولو صعب الصفرم

عزیزم چون بینیت مشکلی نداشته زیاد تغییر نکردی. کیپ بودن بینی و مشکلات دیگه موقتی هست و خوب میشه. نیمه فانتزی عمل کردی خیلی نرفته بالا. طبیعی میترسم تغییر نکنه بینیم بعد نیمه فانتزی میترسم خیلی بره بالا سرش. بینیم هم گوشتیه ولی ن بزرگ 

عزیزم تمیز موهاتو شامپو کن  اون اسپیلنت اب بخوره راحت بلند شه  من ک نیم ساعت تو حموم مون ...

فدات بشم مرررسی مبارکت باشه الهی..میگم گلی من سوراخ بینیم کااااامل مسدودع واصلا راه نداره داخلشو شستشوبدم چیکارکنم🥺

2740
فدات بشم مرررسی مبارکت باشه الهی..میگم گلی من سوراخ بینیم کااااامل مسدودع واصلا راه نداره داخلشو شست ...

طبیعیه خب 

سشتشو بده درست میشه نگران نباش 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
اهان..متاسفم عزیزم اما من خیلی هارو دیدم بلافاصله بعد عما ناراضی بودن و حتی گریه میکردن اما بعدش که ...

قربونت برم مرسی طلاجان..عه ینی ممکنه شکلش عوض بشه.؟!خدا از دهن پاکت بشنوه

عزیزم چون بینیت مشکلی نداشته زیاد تغییر نکردی. کیپ بودن بینی و مشکلات دیگه موقتی هست و خوب میشه. نیم ...

اره اصلاغوزو اینانداشت😢..توروخدا اگ هیچ مشکلی نداره بینیت چرا دستکاریش کنی حیفه‌؟

ازین اسپلینت پلاستیکیاس🥺

اها نمیدونم من عمل کردم اینو یادم نیست تو حموم گرفتم ببخش..

آره دیگه موهات آروم بشور آب بکش  نمیتونی بگو یکی بهت کمک کنه 

خودتم بشور چون بعدش بری دکتر چسب میزنه دیگه تا حمام بعدی بری بشوری باز بری چسب بزنی

2706