2737
2734
عنوان

دماغ عملیای عزیز🥺

440 بازدید | 52 پست

بچه ها من فردا میشه۸روز ک عمل بینی کردمو بایستی برم گچمو درارم.حالاسوالم اینه توحموم ک رفتم میشع موهامو شامپوبزنم یافقط باید خیس کنم.؟😢توروخدا راهنماییم کنین هیچی بلدنیستمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مباااارکه. طبیعی عمل کردی یا نیمه فانتزی؟؟ منم میخوام عمل کنم نمیدونم چجور عمل کنم 

فدااااات شممم مرسی انشالله قسمت شما.من نیمه فانتزی.ینی اگ برمیگشتم عقب هیچوووقت عمل نمیکردم هیچوقت

مبارک باشه عزیزم باید بری زیر دوش کااامل اتلت خیس شه بعد درش بیاری

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740
چرا هیچوقت عمل نمیکردی؟لطفا بگو اخه منم قصد دارم عمل کنم...

چون دماغم اصلامشکل نداشتو فقط دوس داشتم تغییرکنم والان میبینم ک هیچ تغییری نکردم.ازیناگذشته جوری اذیت شدم ک خدا میدونههههع فقط🥺😭الان میبینیم کیپههه واصلا نمیشع شستشوش داد واون۴۰تومنی ک دادم کل داروندارم بودو حاصل دست رنج۲سال

از چه نظر؟ توضیح میدی؟

چون دماغم اصلامشکل نداشتو فقط دوس داشتم تغییرکنم والان میبینم ک هیچ تغییری نکردم.ازیناگذشته جوری اذیت شدم ک خدا میدونههههع فقط🥺😭الان میبینیم کیپههه واصلا نمیشع شستشوش داد واون۴۰تومنی ک دادم کل داروندارم بودو حاصل دست رنج۲سال

2706