2737
2739

بیاین دیداری بدین لازم‌دارم 

الان ۵ ماه میگذره و دیگ‌صحبت نکردیم 

حقیقتا دلم‌ نمیخواد دیگ‌ ببینمش ولی خب رابطه ۹ ساله به این‌راحتیا از ذهن‌پاک‌نمیشه فقط بی حسی بهش 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

منم با دو تا از دوستام هم مدرسه هم دانشگاه بودیم کات کردم از سال ۹۸ تا الان ‌ تو خیابونم ببینم سلام نمی کنم چند بارم دیدم

یکیش به یه دوست دیگم پیغام رسوند پارسال با هم باشیم ولی خوشم نمیاد ادمای حسود و ول خرجی بودن. بدم نمیاد ازشون ولی یه جورین حالشو ندارم برم سمتشون دوباره روز از نو روزی از نو ‌ از تنهایی هم بمیرم نمی رم

منم با دو تا از دوستام هم مدرسه هم دانشگاه بودیم کات کردم از سال ۹۸ تا الان ‌ تو خیابونم ببینم سلام ...

خب تو دلیل واسه خودت داری 

دوست من‌نه حسود بود نخ ولخرج

فقط هر دو بچه بازی کردیم 

کی قراره بزرگ شیم‌خدا داند

دقیقا تو شرایط تو هستم 

سه سال باهم دوست بودیم جای همرو برام گرفته بود سر بچه بازی تموم شد همه چی 

حالم خیلی بد میشه گریه میکنم دلم میگیره اما دارم تحمل میکنم تا بگذره دیگ

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
دقیقا تو شرایط تو هستم  سه سال باهم دوست بودیم جای همرو برام گرفته بود سر بچه بازی تموم شد همه ...

گریه نکن 

من‌اوایل اینجوری بودم‌ چشمم خشکی زد میسوخت تا ۱‌ماه قطره اشک مصنوعی‌ زدم‌خوب‌شد  

تو این ۵ ماه بی حس شدم توهم‌میشی 

سرتو‌مشغول نگه‌دار  شبمم‌خسته باشی‌زود خوابت‌ میبره 

شمارش هم‌پاک‌کن‌ 

گریه نکن  من‌اوایل اینجوری بودم‌ چشمم خشکی زد میسوخت تا ۱‌ماه قطره اشک مصنوعی‌ زدم‌خوب‌شد &nbs ...

میدونم فقط دارم درحق خودم بد میکنم 

خیلی احساس تنهایی میکنم فقط اون بود که با اومدنش احساس تنهایی نداشتم 

زندگی خیلی بدون اون سخت میگذره برام

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2706