2737
2739

سری اول دیدم بچه هام حرف میزنن بااین که نوزادن 

سری دوم دیدم بچه هام دندون دارن بااین ک نوزادن

این اولین ماهیه که تو اقدام به بارداری هستم که این خوابارو دیدم

کسی چیزی میدونه؟

دختریا پسر دیدی 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر

دختر برکته

خیلی خوبه

نشون ازاین میده که یه سود کلان میکنی

مجردی یا متاهل ؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2742
متاهل

خب پس عاااالی هست برات 

عالی عالی

این که دوبار خواب دیدی ینی شریک زندگیت هم توی بدست آوردن سود دخل داره ینی شاید خودش قصد انجام ی کاری داره که دو دل هست اما اگر انجام بده عالی میشه

خب پس عاااالی هست برات  عالی عالی این که دوبار خواب دیدی ینی شریک زندگیت هم توی بدست آوردن سو ...

دقیقا خواب اولم فرداش رای دادگاه به نفع ماشد مالی بود....این سری دومه که دوقلو میبینم تو یک هفته گفتم شاید اینم معنی داره😁