2737
2739
عنوان

خانم‌هایی که خانواده همسرشون یه شهر دیگن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 44 پست
ببین یه چیزی اینکه هر کی از شهرشون بیاد اینجا من تعارف کنم و دعوت کنم منطقیه؟

ن بابا

من پسردایی شوهرم اومد اصفهان سفر 

حتی پیامشم ندادیم

یا عموش و خانومش اومدن و هیچی نگفتیم

اگه کسی بخواد بیاد میاد

تعارف معمولی یه بار ب کسی بزنی اوکیه

ولی مدام بگین ن

هم خرج سنگینه هم‌بخوای خیلی تعارف کنی خونت میشه کاروانسرا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روابط تون صمیمیه با پسر دایی؟

رفت و امد نداریم

مگه توی عید بعضی مهمونیا همو ببینیم اما اوکیه 

از اولش طوری رفتار نکن فک‌کنن وظیفته

منم شهری ک پسر داییش ساکن بود مشکلی پیش اومد و گیر افتادم سمتشون‌نرفتم

اگه کسی از اصفهان‌بپرسه خیلی سرد ک معمولی تعارفش میزنم ک تشریف بیاریم‌اما مدام و سفت و سخت نه

ن بابا من پسردایی شوهرم اومد اصفهان سفر  حتی پیامشم ندادیم یا عموش و خانومش اومدن و هیچی نگف ...

خب من شوهرم اینا اینحورین ک اگه کسی بیاد و ب رپی خودت نیاری زشته

مثلا طرف برای من ی چادر اورده از کربلا بعد داره میاد اینجا من دعوتش کنم خیلیم غریبس اخه

2742

[QUOTE=336911751]رفت و امد نداریم مگه توی عید بعضی مهمونیا همو ببینیم اما اوکیه  از اولش طوری رفتار نکن فک‌کنن ...[/QUO نمیدونم باید ب شوهرم بگم واقعا حس میکنم ی جایی درکم نمیکنه

خب من شوهرم اینا اینحورین ک اگه کسی بیاد و ب رپی خودت نیاری زشته مثلا طرف برای من ی چادر اورده از ک ...

ببین‌نظر همسرت چیه

بعدم اگه بهتون نگفنه ک نیازی نیس

شوهرعمه خودمم بارها اومده و میدونستم‌اما چیزی نگفتم

نمیشه ک‌هر کی میاد میزبان باشیم اخه

هم بچم کوچیکه هم خرج سنگینه هم خونم‌کوچیکه

2740

چه اشکالی داره تعارف می‌کنه اون بنده خدا ها نمیان که منم هربار تلفنی با پدرو مادرم حرف میزنم میگم بیاید سری بهمون بزنید .چند روز اینجا باشید هوا خوبه خوش میگذره و .... یعنی قبلش باید با شوهرم هماهنگ کنم که یک تعارف بکنم اونا هم نمیان نهایت سالی یکبار 

استارتر درکت میگنم البته شوهر من اینجوری نیس اما خانواده اش اگه بخان زیاد بیان برا منم سخت میشه چون شهرکون یکی نیس باید تدارک شام و اینا ببینم که واقعا سختمه حالا دوستان میگن خانواده خودت ولی خانواده خود ادم میان کمک میکنن و‌هرچی جلوشون بذاری راحتی ولی برا خانوده همسر سخته و بنظر منم ادم تو یه شهر باشه خیلی بهتره

هرکه در این بزم مقرب تر است،جام بلا بیشترش میدهن!

به نظرم به شوهرت بگی اینجوری تعارف نکنه بدتر گارد میگیره و باهات لج میکنه.تعطیلی چیزی شد پیشنهاد بده خودتون برید پیش اونا.وقتی اومدن هم زیاد تحویلشون نگیر و یکم سرد و رسمی باش ترجیحا هم وقتی شوهرت نیست.غذاهای ساده تر درست کن و خیلی سخت نگیر.وقت هرماه میان یعنی بهشون خوش میگذره پس یکم بذار سخت بگذره بهشون.خونه توام هست و حق داری 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

مگه شاغلی؟یا شرایط خاصی داری؟؟

اگر اینطوره ک بگو باهات هماهنگ کنه اگر نه که زیاد سخت نگیر

خیلیا ارزوشون بود جای تو باشن

خانمای خوشبختی ک با خانواده همسر یه جا حتی یه شهر نیستن خوشبحالتون😂😂

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2706