2737
2734

هنوز دیپلم هم نگرفتم. اولین کنکورمو دیروز دادم و درصد تقریبی رو گرفتم جالب نبود. جایی که باید باشم نیستم.

اینجا جای من نیست

حمله عصبی در حد مرگ دیشب به خاطر حرفاشون حقم نیست . 

از خودم متنفرم که هر کسی برا منفعت خودش منو خواست . حتی خانوادم.

لطفا اگه کسی راهکاری میدونه واسه نهایی 20  شدن بهم بگه .

انتقام خودم رو ازشون میگیرم

چون حق زحمت

ایی که کشیدم این حرفا نبود

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

تو نهایت تلاشتو بکن. زمان همه‌چی رو ثابت میکنه. منم دوران کنکورم بابام میگفت این خط این نشون تو هیچ‌کجا قبول نمیشی ولی دولتیِ مادر قبول شدم.

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

پدر مادرا تو عصبانیت که گاهاً علت اون عصبانیت اصلا ربطی به شما نداره یه حرفایی میزنن...شما به دل نگیر

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

حرومزاده گفتن از جانب پدر جای اینکه شمارو تخریب کنه بیشتر داره خودشو تخریب میکنه.

چون نشون میده خودش یه مرد بی عرضه ست و یه زن خراب داشته و توانایی نداشته و زنش از یکی دیگه باردار شده 😂 منظورم ریشه ی کلمه ست که داره به خودشو زنش میزنه نه به شما 😂

یاد این مادر پدرایی میوفتم که به بچشون میگن پدرسگ یا مادرقحبه

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740
حرومزاده گفتن از جانب پدر جای اینکه شمارو تخریب کنه بیشتر داره خودشو تخریب میکنه. چون نشون میده خود ...

خیلی نابود شدم

تصورم از خودم ریخت . از قداستی که براش قائل بودم ...

تو نهایت تلاشتو بکن. زمان همه‌چی رو ثابت میکنه. منم دوران کنکورم بابام میگفت این خط این نشون تو هیچ‌ ...

دقیقا همین حرفو دیروز به منم برای هزارمین بار گفت

خوشحالم که نتیجه گرفتی

2706