2737
2734
عنوان

کنکوریا میشه ...

86 بازدید | 9 پست

میشه بهم بگین برای این دوماه باقی مونده مشاور بگیرم یا خودم پیش برم ؟ خیلی استرس دارم کیا از مشاور راضین و تونستن 

کیا بدون مشاور پیش میرن و عالی کار کردن ؟

بستگی داره آگاهی خودت در چ حد باشه 

اگ میدونی خودت اوکی هستی ک هیچی 

اگ نیاز ب راهنما داری بگیر

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

بستگی داره تا الان چطور خوندی و روحیت چطوریه ، من خودم میخونم نسبتا راضیم ، سوالی داشته باشم از قبولی های پارسال میپرسم ولی خودم برنامه میچینم ، اما یه سری هم دوست دارن یکی دیگه برنامه بده و با اون بخونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره آگاهی خودت در چ حد باشه  اگ میدونی خودت اوکی هستی ک هیچی  اگ نیاز ب راهنما دا ...

واقعا نمیدونم 

میترسم 

چون خیلیا ازش ضربه دیدن 

این دوماه خیلی حیاتیه نمیخوام از دستش بدم

2742
واقعا نمیدونم  میترسم  چون خیلیا ازش ضربه دیدن  این دوماه خیلی حیاتیه نمیخوام از د ...

هر طور صلاح میدونی 

خودت از وضعیت خودت بیشتر آگاهی گلم

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
بستگی داره تا الان چطور خوندی و روحیت چطوریه ، من خودم میخونم نسبتا راضیم ، سوالی داشته باشم از قبول ...

دیشب ازمایشی یه مشاوری برنامه داد بهم 

که ببینم باهاش اوکیم یانه 

من همه چیو براش گفتم وضعیت درسام 

اما رفته برام دوتا اختصاصی نوشته دوتاعمومی 

فقط تشریحی بدون تست 

پس کنکور تیر چی 

دیشب ازمایشی یه مشاوری برنامه داد بهم  که ببینم باهاش اوکیم یانه  من همه چیو براش گفتم و ...

ببین خب قاعدتا الان یهویی که نمی تونه ۱۲ ساعت بنویسه با کلی تست اگه مثلا تو درسا ضعیف هستی اول نیاز به آموزش هست بعد تست آزمونی و زماندار ولی خب آره یکم سبک نوشته حداقل باید تست آموزشی میذاشت و پارتهای بیشتر و ساعت مطالعه بالاتر 

ببین خب قاعدتا الان یهویی که نمی تونه ۱۲ ساعت بنویسه با کلی تست اگه مثلا تو درسا ضعیف هستی اول نیاز ...

تشریحی خوندن برای عمومی اوکیه ها ولی تخصصی ها حتما تست نیاز داره ، ازش بپرس پلن بلند مدت برای این دوماه چیه؟

2738
ببین خب قاعدتا الان یهویی که نمی تونه ۱۲ ساعت بنویسه با کلی تست اگه مثلا تو درسا ضعیف هستی اول نیاز ...

خب من صفر که نیستم 

همشو بهش گفتم 

فقط سی درصد دوازدهم مونده بخونم 

این دوماه میترسم نابودم کنه 

یا نتونم خودمو با برنامش وفق بدم 

خدا هیچ بنی بشری رو سر دوراهی نذاره 

خب من صفر که نیستم  همشو بهش گفتم  فقط سی درصد دوازدهم مونده بخونم  این دوماه میتر ...

درکت میکنم ببین میتونی مشاوره بگیری ولی مثلا اگه باهاش موافق نیستی و به نظرت میاد فلان کار بهتره همونو انجام بدی و بهش نگی ، یعنی فقط یه نقش راهنما داشته باشه