2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چرا فروزومال نمیگیری اصلا مزه بدی نمیده دندوناش رو هم سیاه نمیکنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
چکار کنم پ

فعلا خارجی بده اونا خوشمزس لیپوزوفر فورت بده تا بزرگتر شه با ایرانی هر دو رد با هم بده چون خارجیا زیاد جذب منمیشه پسر منم همینه حالا طفلک اون میخورد ولی دندوناشم سیاه کرده بود تا ۳ سالش شد قرص خوردن یاد گرفت دیگه قرص میدم 

2740
خارجیا جذب نمیشه فایده نداره

چرا من از داروخونه گرفتم پسرش الان میتونه میوه بخوره بعد قطره بهش پرتقال یا گوجه فرنگی بده

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
چرا فروزومال نمیگیری اصلا مزه بدی نمیده دندوناش رو هم سیاه نمیکنه

من اصلا از بهداشت قطره نمیگیرم همیشه دکتر با مارکای مختلف میده ولی هیچ کدومو نخورد

خوشبخت ترین بدبختم 
فعلا خارجی بده اونا خوشمزس لیپوزوفر فورت بده تا بزرگتر شه با ایرانی هر دو رد با هم بده چون خارجیا زی ...

هیچ‌مدلشو‌نمیخوره از ته گلوشم حتی بالا میاره

خوشبخت ترین بدبختم 
من اصلا از بهداشت قطره نمیگیرم همیشه دکتر با مارکای مختلف میده ولی هیچ کدومو نخورد

این خیلی خوبه بهش پسته خام و عدسی و چهاشیره بده خیلی خیلی خوبه