2737
2739

موندگاریش برام مهمه

کبودم میشه؟سرخ کبود نمدونم حالت تابلو داشه باشه روز اول😁

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

بستگی ب نوع ژل داره ۸تا ۱سال میمونه البته مراقبتم میخواد س روز ورم داره ولی لب من تا حالا کبود نشد خدارو شکر

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
بستگی ب نوع ژل داره ۸تا ۱سال میمونه البته مراقبتم میخواد س روز ورم داره ولی لب من تا حالا کبود نشد خ ...

راضی هسی قشنگم؟

چقدر هزینه کردی 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راضی هسی قشنگم؟ چقدر هزینه کردی 

خیلییییییییی من ی سی سی زدم ۱۸۰۰

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
یه ماه بار اول🙄 هفته اول هم باد داره کبود دردناک هم امکان داره بشه

من نمخام اون روزای ک بده رو بابام ببینه

حیف تابلوعه ک 

میخام بخابه ورم هیچ کبودی ک بدتررره 

خیلییییییییی من ی سی سی زدم ۱۸۰۰

چ مدلی

یکم حجیم کردی یا روسیو نمدونم ازاینا

من لبام ریزه برجستگی نداره قسمت بالا لبمم حالت خطیه بنظرم روسی بیاد ولی باز دو دلم

چ مدلی یکم حجیم کردی یا روسیو نمدونم ازاینا من لبام ریزه برجستگی نداره قسمت بالا لبمم حالت خطیه بن ...

من طبیعی زدم خیلی خوب شده 

2738