2737
2739
عنوان

مغزم داره منفجر میشه

196 بازدید | 14 پست

بین دوراهی موندم

هیچ سند و مدرکی ندارم

قبلا خیانت کرده بهم تا حد چتشو دیدم شمارشو به اسم دوست صمیمیش سئو کرده بود ،حامله بودم ماه ۹.

چند وقتیه رفتارای مشکوک میبینم دیروز شهربازی بودیم میخواست با بچه بازی کنه گوشیشو داد بهم

بعد دیدم خاموشش کرده

ساعت ۱۲ شب میره بیرون میگه دوستم اومده کار داره باهام.

تا فکر میکنه من حواسم نیست تند تند چت میکنه..

پریروز ب روش آوردم گفتم مشکوکی ،حاشا کرد

حالم خیلی بده یه غم سنگینی رو قلبمه

فقط اشک میریزم... رفتارم باهاش بد و سنگین شده ازش بدم میاد

نمیتونم درست رفتار کنم

نمیدونم چیکار کنم

نمیدونم

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
خدابهت ارامش بده عزیزم تامطمعن نشدی  اینجوری خودخوری نکن انشالله ک چیزی نیست

امان از بی اعتمادی

همین الان اشکام بند نمیاد

چرا هیچ آرامشی ندارم

خیلی خسته ام خیلی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
ایشالا بهت خیانت نمیکنه عزیزدلم واقعا تو شرایط سختی هستی ولی واقعا تاثابت نشده خودخوری نکن 

امیدوارم 

ولی شکم به قدری قوی هست ک مطمئنم الان روزه...

مطمئن شدم از همون دوران حاملگی هم ادامه داشته ولی من درگیر بچه و بعدشم سرکار بودم نفهمیدم ندیدم..

چندوقتیه که استعفا دادم اومدم بیرون چشمام باز شد

ببین شوهرت کجا میشینه گوشی تو بزار رو حالت فیلم برداری بزار تو دستمال کاغذی فقط،سوراخ ریزشو سوراخ کن که بتونه فیلم بگیره اگر رو تخت پیشینه بزار رو تاج تخت یه طاقچه ای جایی 

سایلنتش  کن تا بفهمی چی تو چتاش مینویسه 

چت رو بفرست به همون شماره که شوهرت باهاش چت میکنه بگو زنشم 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
امیدوارم  ولی شکم به قدری قوی هست ک مطمئنم الان روزه... مطمئن شدم از همون دوران حاملگی هم ادا ...

میدونم حس بی اعتمادی خیلی حس وحشتناکیه منم خودم کلا آدم شکاکی ام یعنی وسواس فکریم روی شک کردن روی شوهرمه بعضی وقتا خیلی عذاب میکشم کاری ام از دستم برنمیاد از خدا میخوام اگه واقعا همسرت داره بهت خیانت میکنه ام خودش راه درست رو بهش نشون بده برگرده به زندگیت عزیزم

2740
میدونم حس بی اعتمادی خیلی حس وحشتناکیه منم خودم کلا آدم شکاکی ام یعنی وسواس فکریم روی شک کردن روی شو ...

خدا آرامش بده

هم ب شما هم ب من

بخدا هرکی زندگی منو ببینه فکر میکنه از من خوشبخت تر خدا نیافریده

اما من دارم خون قورت میدم😭

دختر یه کم خوددارباش عصبی نباش برای نی نیت ضررداره ..این گوشی شده مایه ی عذاب همه ..قوی باش 

عزیزم دخترم نزدیک ۴سالشه

اون مال قبله

الان باردار نیستم

عزیزم دخترم نزدیک ۴سالشه اون مال قبله الان باردار نیستم

دوست عزیز تو این مرحله صبوری خیلی میتونه کمکت کنه

اینکه نذاری ذهنت مرتب بره سمت این اتفاقات و خیالپردازی کنی و مطمئن باشی به اینکه خدا خودش داره میبینه چه اتفاقاتی می افته و صبر تو رو هم همینطور

استاد خودشناسیم میگه وقتی اتفاقی می افته اون اتفاق باید می افتاده پس هی فکر نکنید چرا و چطور این اتفاق افتاده پس بپذیریدش وقتی پذیرفتید و خودتون رو در افتادن اون اتفاق سرزنش نکردید حالتون بهتر خواهد شد بقیه اش رو هم فقط باید صبر کنید و این صبر رو با این دلیل انجام بدید که بخاطر خودتونه و نه بخاطر دیگران اونوقت اذیت هم نمیشید

وقتی قدرت اصلی رو دست خدا بدونید بدونید حتی خاری که به پای کسی میره با اجازه خداست پس صبور تر میشی

این اتفاق افتاده در زندگی شما حتما دلیل درستی داشته که خدا به همسرتون اجازه داده بتونه انجامش بده پس صبور باشید تا بفهمید دلیلشو

صبوری این خوبی رو داره که نهایتا پیروز این اتفاقات شما خواهید بود

یه پیروزی بزرگ که اجرش رسیدن به خداست

چون اعتقاد قلبی شما به خدا و اتفاقات دنیوی بالا رفته و شما با قلبی مطمئن به خدا صبوری کردید

خوشا به سعادتتون اگه بتونید تا اخرشو برید

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2706