2733
2734
عنوان

بعد از آنفالو کردنش احساس گناه و عذاب وجدان ولم‌ نمیکنه..

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 69 پست
زندگی یعنی روزای خوب و بد  وقتی روزای خوب کنارسی باید روزای بد هم کنارش باشی البته تو نینی سا ...

به نظرتون تو اون شرایط استارتر چه کارایی میتونست برای اون پسر بکنه البته غیر مشاور . منم تو چنین شرایط مشابهی بودم مشاور که نمیومد. به نظرتون محبت کردن و تماس گرفتن با اون شخص حالشو بهتر میکنه یا اینکه ولش کنیم ؟

زندگی یعنی روزای خوب و بد  وقتی روزای خوب کنارسی باید روزای بد هم کنارش باشی البته تو نینی سا ...

عزیزم وقتی اون نبود تو چطوری رفتار میکردی؟

توام غیب می‌شدی ؟ یا یه جوری نشونش می‌دادی کنارشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببین عزیزم الان کلی ادم میان میگن کارما داره تو یک ادم رو تو اوج افسردگیش ول کردی و ازین حرفا ا ...

با نظراتشون حس عذاب وجدان منو فقط بیشتر میکنند منم آدمم احساس دارم نمیدونن چقدر سخته انتظار و بلاتکلیفی 

همین که شما این نظرو داری زندگی ها برای اینه ابن شکلیه

تو تجربه نداری چیزی نگی بهتره .حتی دوران نامزدی که عقد میکنن برا شناخت بهتر دو طرف .یسری میگن رابطه نباشه چرا بخاطر اینکه بهم خورد دختر آسیب نبینه .همه دخترا باید از رابطه آیی تکلیفشون مشخص نیست بیرون بیان .شاید شما خودت تو رابطه آیی هستی که برات احترام قائل نیست و از این رابطه نامعلوم دفاع می‌کنی که خودتو آروم کنی که در این صورت راهت ادامه بده .استاتر نیاز داره یکی راه درست بهش نشون بده نه اینکه یه عده اومدن میگن ولش چرا کردی در اصل اون آقا ولش کرده اگ پسری عاشق باشه تیمارستان هم ببرنش یه راهی برا ارتباط با کسی که دوسش داره پیدا میکنه .هرچند آدمای افسرده تا درمان نشن حتی عاشقش بدرد زندگی نمیخوره برا اسی که از اولش مشخصه طرف دو ماه بی خبر رفته .واقعا فازتون چیه با این نظریه آبکی و بی فکر 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731

[QUOTE=336909221]با نظراتشون حس عذاب وجدان منو فقط بیشتر میکنند منم آدمم احساس دارم نمیدونن چقدر سخته انتظار و بلاتکل ...[/QUOTاستارتر من با ی روانشناس در مورد مشکل مشابهی که مثل تو داشتم صحبت کردم و گفت ادم اولش در برابر سلامت روان خودش مسئوله و طرف شما مثل برا من نه مشاور میرفت و خودش ارتباطشو باهام قطع کرد تو این شرایط بعد ی مدت خود ادم هم میره رو به افسردگی و یهو میبینی هم حال خودت بدتر میشه هم طرفت

[QUOTE=336909221]با نظراتشون حس عذاب وجدان منو فقط بیشتر میکنند منم آدمم احساس دارم نمیدونن چقدر سخت ...

دقیقا حالم بدتر شد حتی الان هم که تو رابطه نیستیم باز داره عذابم میده فکرش

شما کاربریت قدیمی معلومه کم سن نیستی منم ت. چنین شرایطی مثل استارتر بودم به نظرتون تو این شرایط دختر ...

نمیدونم همه چیز به شخصیت خودت و شناختت از اون اقا بر میگرده 

من خودم باشم کمکش میکنم، حتی چند سال دیگه هم به دخترم میگم حمایتش کن 

چون ادمها گاهی فقط یه راهنمای خوب و همراه میخوان تا بلند بشن 

روابط الان دنیای بی اعتمادیه همه نگاه به همدیگه میکنند چون دوستم موند و بعدش دید اشتباه کرده پس من هم نباید بمونم 

من این شکل از روابط و قبول ندارم میگم حتی اگه با طرف دوستی باید یه تعهدی بهش داشته باشه ، در مجموع هر رابطه ای نیاز به یه سری اصول و چارچوب داره وقتی از اول تعریف نشده باشه قاعدتا ادم دچار سردرگمی میشه.

حالا تا دیروز خوب بود شما باهاش موندی به خاطر یه جریانی بد شد پس باید تمومش کرد؟!

مگه چقدر زمان داریم که هر بار با یکی تا این مرحله پیش بریم.

به دوستی ها باید به این دید نگاه کرد که من تو این رابطه دارم رشد میکنم و ضعفامو بشناسم ، همین که با اولین چالش زمینو ترک کنم فردا روزی که دیگه متاهل شدم مجبور میشم که شرایط و بپذیرم و ضعف من همچنان با منه و قطعا اونجا خودم اسیب میبینم چون من نتونستم ازش عبور کنم و بسازمش

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
به نظرتون تو اون شرایط استارتر چه کارایی میتونست برای اون پسر بکنه البته غیر مشاور . منم تو چنین شرا ...

خوب این اقا خودش هم حاضر نیست قدمی برای سلامت روان خودش برداره ، درگیر شدن شما بیشتر باعث میشه اسیب ببینی

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نمیدونم همه چیز به شخصیت خودت و شناختت از اون اقا بر میگرده  من خودم باشم کمکش میکنم، حتی چند ...

ممنون . درسته مخصوصا اگه اون شخص برات خیلی خاص باشه و عاشقش باشی تو این شرایط باید همه تلاشی کرد که حال طرف بهتر بشه الان به این نتیجه رسیدم آدم نباید زود میدون رو خالی کنه و طرف رو رها کنه شاید واقعا اون پسر حالش واقعی بده و افسردس🥲

نمیدونم همه چیز به شخصیت خودت و شناختت از اون اقا بر میگرده  من خودم باشم کمکش میکنم، حتی چند ...

وقتی همه چی گل بلبل بود و اوایل رابطه بود بعد دوسه ماه افسرده شد من نمیتونستم حالشو خوب کنم بهش گفتم درمان کنه ولی گوش نکرد شما حاضری دخترت تو همچین رابطه ای زجر بکشه؟

حس عذاب وجدان نداشتی ؟و اینکه دیگه برنگشت؟

داشتم یه مدت حالم خوب نبود  چرا می رفت ۳ماه غیب میشد دوروز پیام میداد باز گم و گور میشد .طرف  من خیلی حالش بد بود افسردکی وسواس همه رو داشت.دیکه تو یکی از اون غیبتاش من با همسرم آشناش شدم و تا اون برگرده ما به هم علاقه مند شده بودیم که بهش گفتم و خیلی هم براش سخت نبود و دیگه کات کردیم

داشتم یه مدت حالم خوب نبود  چرا می رفت ۳ماه غیب میشد دوروز پیام میداد باز گم و گور میشد .طرف &n ...

کاشکی پیام میداد حداقل من یکم حرف میزدم  آروم میشدم ولی دلتنگی و عذاب وجدان خیلی سخته

وقتی همه چی گل بلبل بود و اوایل رابطه بود بعد دوسه ماه افسرده شد من نمیتونستم حالشو خوب کنم بهش گفتم ...

خوب دو سه ماه خیلی کمه 

من ندیدم که دو سه ماه نوشته باشین فکر کردم مثلا یه سال اینا خوب بوده بعد اینجوری شده 

نه دیگه وقتی کسی برای خودش قدم بر نمیداره قاعدتا شما رو فقط داره دنبال خودش میکشونه

2706