2733
2734
عنوان

همونیم که نامزدیم سر مهریه ام بهم خورد + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8268 بازدید | 143 پست

خیلی آدم ساده ای هستی و راحت باهات بازی میکنه. حالم بد شد از این همه سادگیت. نهایت تلاشمو کردم مودب باشم ها

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اسی چقد بچه ای

وای خیلیییی! 

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!
خیلی آدم ساده ای هستی و راحت باهات بازی میکنه. حالم بد شد از این همه سادگیت. نهایت تلاشمو کردم مودب ...

درسته وحشتناک حال بهم زن ساده ام 

توی دوران پی ام اس هم هستم هزار برابر شده

2728

اسی بلاکش کن 

ازش عقده میباره 

خودت درگیر ادم لجنی مثل پسر عمه ات نکن 

این مدل ادم هر چقدر بیشتر حرف بزنی بیشتر عصبی میشی 

توروخدا دیگه از بلاک در نیار به خودت رحم کن 

من با خوندن پیام هاش حالم بد شد عوضی خود بزرگ بینی داره 

با هر شماره دیگه پیام داد بدون جواب بلک کن 

بخدا نکنی میام خفه ات میکنم 

اسی بلاکش کن  ازش عقده میباره  خودت درگیر ادم لجنی مثل پسر عمه ات نکن  این مدل ادم ...

اینقدر این چند روز بی دلیل بهم فشار وارد کرده ک هیجوره نمیخامش

تا دیشب گفتم جواب صریح نمیدم بهش چون خودشم میگفت پیام ندیم تا خواستگاری رسمی ک سو تفاهمی پیش نیاد مثل دفعه های قبل

با حرف های الانش ازش بیزار شدم 

2740

فشنگ انگار پونزده سالته!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

منم بکشنبه هفته پیش بعد از سه سال و نیم رابطه که تصمیم گرفتیم جدیش کنیم اومدن خونمون و سر مهریه همه چیز تموم شد یه چشمم اشکه یه چشمم اه

فردا میشه یک هفته که خبری ازش ندارم

اونا کفتن ۱۴ تا سکه و ما قبول نکردیم…

صبح ميشه اين شب، صبر داشته باش
درسته وحشتناک حال بهم زن ساده ام  توی دوران پی ام اس هم هستم هزار برابر شده

ببین اون چه راست بگه چه دروغ دنبال پیدا کردن نقطه ضعف از تو و خنک کردن دلش هست و وقتی جوابش رو میدادی و میگفتی توروخدا بگو مدرک داری تو اونجاش عروسی بود!

این آدم اگر قبلا هم تورو واقعا میخواسته و دوست داشته وقتی به قول خودش پسش زدی غرورش شکسته و الان یه عقده ای به تمام معناست که به انتخاب های شما هم احترام نمیگذاره. حالا پسر عمه یا هرکسی که میخواد باشه... این آدم الان عقده داره که بشنوه اشتباه کردی و پشیمونی. میدونم نمیخوای باهاش باشی ولی حتی اگر بهش جواب مثبت میدادی هم یه عمر عقده ای بازی در میاورد و این هم یه مشکل شخصیتی هست.

در واقع هم نامزدت گویا آدم مناسبی نبوده هم ایشون مناسب نیست.

یه مدت به خودت فرصت بده... روی خودت و زندگی ت کار کن و بذار از این دوران بگذره و به همه بگو قصد ازدواج نداری روی پیشرفت شخصی ، کاری، تحصیلی و شخصیتی خودت تمرکز کن.

این که نامزدت قبلا چیکار میکرده اصلا مهم نیست

چه خیانت میکرده چه نه الان تو زندگیت نیست‌

اگر اینطور بوده همون بهتر که زودتر از زندگیت گم شده بیرون

چرا خودتو با گذشته آزار میدی؟

منم بکشنبه هفته پیش بعد از سه سال و نیم رابطه که تصمیم گرفتیم جدیش کنیم اومدن خونمون و سر مهریه همه ...

اون ها دیگ کی بودن

این حداقل پدرش میگفت 100 تا

بماند ک خودش میگفت من این تعدادم نمیتونمم

2706