2733
2734
عنوان

توروخدا برا بچه اسم میزارید اول تحقیق کنید بعد....

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 43 پست
اره ولی معنیش بده

برات دعا کردم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
تو اسم انتخاب کردن دیگرانم نظر میدین دخالت میکنید جالبه

اره اسم ی چیزی همگانی هس بس همه میتونن نظر بدن بعدشم ب نفع خود بچه معصوم هس ک اسمی انتخاب کنیم ک فردا تو مدرسه بگن معنی اسم هاتون چیه بچه شرمسار نشه

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاسر نشنیدین تا حالا؟🙄 

عمار و یاسر؟؟؟؟ 

پسرعموی من ۳۵ سالشه اسمش یاسره خیلی هم اسم قشنگیه بنظرم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
2731
😂😂😂😂  دوست بابامم یه اسم گذاشته بود رو پسرش که مال یه فرمانده ای بود تو جنگ .... ولی به ...

یاخدا این بدتر بود ک😂

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
بچه کوچیک یاسر؟نوزاده؟یعنی بغلش میکنن قربون صدقش میرن میگن یاسر،یاسر!تو این دوره یاسر

اره بخدا دوماهشه فک کنم برا منم جالب میاد😂

2738
پسر دایی منم اسمش یاسر  الااان یه دختر ۸ ساله داره  یعنی چی  مطمئنی

اره بخدا از فامیل همسرم هستن🫥

بچه کوچیک یاسر؟نوزاده؟یعنی بغلش میکنن قربون صدقش میرن میگن یاسر،یاسر!تو این دوره یاسر

اون نوزاد بزرگ میشه بالاخره بچه که نمی مونه.دوست داشتن خب این اسم گذاشتند.مثل اینه که بعضی ها یک اسمهایی می ذارند که حتی گفتنش هم سخته .هرکی هرچی دوست داره می تونه اسم بچش بذاره.فوقش بچه بزرگ شد ودوست نداشت میره عوضش می کنه

اصلا فکر نمیکردم یاسر همچین معانی ای داشته باشه.ممنون که گفتی.

ی لحظه برام جالب شد ببینم معنیش چیه ک وقتی دیدم شاخ دراوردم

2706