2733
2734

یه کوه گلی افتاده

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
ناخنات رو بگیر تا ناخن تازه در بیاد بعد لاک بزن  یا برو بکار قشنگ میشه

اصلا ابدا .. نمازم واجب تره

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

یبار من فااال گرفتم گفته بود پيشنهاد ازدواج داری کسی بهت نطر مثبت داره گفتم خانوم من متاهلم گفت وا خب اینجا افتاده من از اینجا گفتم که دروغ میگه بهش توجه نکردم دیگه بعدها رفته بودیم شمال یه امامزاده بزرگ بود اونجا یه خانومه منو برای پسرش خواستگاری کرد 😌😂🤌 میگفت من ازت خیلی خوشم اومده پسرم همچین کیسی مدنظرشه اصرااار که شماره مامانتو بده منم گفتم شوهر دارم خانوم محترم 🤨😂 برای شوهرم تعریف کردم آی حرص میخورد 😌😂😂😂 متاسفانه پیویشو حذف کرده بودم یادم نیست چیا دیگه گفته بود 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اصلا ابدا .. نمازم واجب تره

پرووووو تو ناخن گذاشتیااااا 

نگاه چقدر بلندن

بقران میام میکشمتااااااا رو حرف من حرف نززززن پروووو

اگه اونجوری باشه که با همین قدر ناخن هم نمازت رو هواست و قبول نیست 

پرووووو تو ناخن گذاشتیااااا  نگاه چقدر بلندن بقران میام میکشمتااااااا رو حرف من حرف نززززن پر ...

چی میگی شما 😮😮😮😮

یبار من فااال گرفتم گفته بود پيشنهاد ازدواج داری کسی بهت نطر مثبت داره گفتم خانوم من متاهلم گفت وا خ ...

چه باحال ..بنده خدا شوهرت چقدر حرص خورده 😂

2706