2733
2739
عنوان

سیرابی برا زخم معده

80 بازدید | 16 پست

۷ماهه درگیر زخم معده هستم دوسه روزپیشم اندوسکوپی کردم با داروهای جدید تا مرز مردن رفتم داروهارو قطع کردم شنیدم سیرابی وشیرین بیان واسه زخم معده خوبه ایا راسته کسی تجربه داره؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سیرابی عاااالی 

اما شیرین بیان افتضاحه 

سیرابی باعث افزایش باکتریهای مفید روده میشه 

خواهر من شیمی درمانی میشه به مدت دوماه صبحانه نهار شام فقط سی@رابی مصرف کرد و تو اون ماهها عالی بود اما وقتی یه کم ناپرهیزی کرد دردهای وحشتناک شروع شد 

دوستمم کولیت روده داره میگه هر غذایی خوردم برام زهر بودم اما سیرابی ارومم میکنه 

حتما امتحان کن عزیزم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین خوبن ولی به معنای درمان سریع نیستن،سیراب به چشم یه غذای بی ضرر ببین واسه معدت،شیرین بیان وهرگیا ...

داروها حالمو بد میکنن روزی سه چهاربار میرم بیمارستان 

2740

اگه از اعصابته حتما حتما برو تحت نظر روانپزشک باشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مشکلت چی بود که فهمیدی زخم معده داری

سوزش شدید وحالت تهوع وبرگشت اسید معده اول پیش یه دکتر رفتم گفت میکروب داری معدت یه مرحله قبل زخمه  چن روز پیش رفتم پیش یه دکتر دیگه اندو دادم گفت معدت زخمه بهم دارو داد حالمو بدتر کردن 

سوزش شدید وحالت تهوع وبرگشت اسید معده اول پیش یه دکتر رفتم گفت میکروب داری معدت یه مرحله قبل زخمه &n ...

منم ۳ ماه اسید معده ام شدیدا میاد تو گلوم جوری که احساس میکنم زخمه و سمت چپ شکمم درد داره دلم نمیخواد برم آندوسکوپی 

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2706