2733
2734

من از یکی شنیدم میگف ژنهای برترش رو انتخاب میکنن.

حقیقتش من پسرم از ای وی اف باردار شدم.انقد زیباس ک امکان نداره یکی ببینه و نگه.ماشالله اصن خودم و شوهرمم موندیم ب کی رفته.صورت سفید و چشمای رنگی.مژه و ابروهای مشکی.بینی سربالا مث عملی ها.

دیروز بیرون بودیم کلی ازش عکس گرفتن و هرکی دید بخدا گف چ بچه قشنگی.بعضی وقتا میترسم بیرون ببرمش.

بنظرتون آی وی اف تاثیری داشته تو چهره اش؟

نه نداشته

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه بابا 

حتی راجع به بیماری های ژنتیکی هم نمیتونن کاری کنن چه برسه مسئله کم اهمیت تری مثل چهره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

نه بابا منظور از اینکه یکسری ژن هارو انتخاب میکنن اینه که کاریوتایپ میگیرن اگه هرکدوم از جنینا توی کروموزوم از نظر ساختاری مشکلی داشت اون رو کنار میذارن هنوز به ایت درجه از علم نرسیدیم که چهره رو انتخاب کنیم 

اگه به ما بنی آدم باشه که میخوایم اخلاقشم انتخاب کنیم 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740