2737
2734

* |•من هم ⁩‌میتونم⁩‌ اجتماعی و فان ‌باشم⁩، هم یه آدم ساکت که بقیه فکر میکنن تو قیافس، همینقدر آدم صفر و صدی ام!

و این کاملا به جمعی که داخلش قرار میگرم بستگی داره.•|😶                                                                                                   این میخوره؟🤔🤔🤔🤔

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

اینا به ذهنم رسید

-گویند که هر تیره شبی را سحری است

-من عاشق حرف زدن با بچه هام آدم بزرگا هیچوقت ازم نمیپرسن سه تا حیوون دریایی مورد علاقم چیه

-خوش و فارغ ز خرافات

-نور خواهی؟ مستعد نور شو

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

یه جمله ی بی نظیری توی یه کتاب خوندم؛ نوشته بود که:

"هر چیزی وقت خودش رو میخواد؛ 

نه گل قبل از وقتش شکوفه میزنه

نه خورشید قبل از وقتش غروب میکنه

نه پروانه قبل از وقتش از پیله رها میشه نه آسمونِ تاریک قبل از وقتش روشن میشه 

نه درختا قبل از وقتشون سبز میشن! منتظر بمون...

هر آنچه که نیاز داری در زمان درستش به تو می رسه!"

من چند بار این جمله رو توی زندگیم با همه وجود حس کردم...

الا بذکرالله تطمئن القلوب

😂👌

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2706