2737
2734

بیان بگید

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی بیاد منو اروم کن همسر اهل خدا بودنش میشه ولی دیشب فهمیدم  با یه خانومی که  تو مغازه همسرم براش فروشندگی میکنه  تلفنی حرف میزنه

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

بالای یک ساعت حرف زده میگم خوب کاری حرف زده باشین نهایتش نیم ساعت نه یه ساعت و خورد ه ای. تازه طلبکار بد بیراه  که تو چیکار داری به این کارها سرت تو زندگیت باشه 

2740

یکی از همکارانم .. بسیار هم مقید هستند اول وقت نمازشون رو بخوانند .. اما غیر حلال بسیار بسیار روابط پیچیده و گسترده و خارج ار نرم و چارچوبی دارند . 

متأسفانه خیلی از افراد اعمال مذهبی رو از سر عادت به جا میارند . 

یکی بیاد منو اروم کن همسر اهل خدا بودنش میشه ولی دیشب فهمیدم  با یه خانومی که  تو مغازه هم ...

شاید چیزی نباش من ۳تا دختر تو دفترم کار میکنن  بیرون دفترم بهم زنگ میزنن البته تو زمان کاری

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
یکی از همکارانم .. بسیار هم مقید هستند اول وقت نمازشون رو بخوانند .. اما غیر حلال بسیار بسیار روابط ...

متاهل هست زن یا مرد دلیلش رو چی میگه

نمیشه به صرف مکالمه ی طولانی انگ خیانت زد . 

اخه من هر چی جمع میزنم میگم ده دقیقه سلام الیک ده دقیقه خوش و بش د ه دقیقه گلایه شکایت. ده دقیقه مشکل کاری بازم نمیشه این مقدار وقتی بهش میگم میگه تو بیخود کردی نگاه کردی گوشی منو و آخرش دعوا که آره اصلا میخوامش میخوای چیکار 

2706