2733
2734
عنوان

هتل سایه مشهد

26 بازدید | 0 پست

سفر ما اول اردیبهشت ۱۴۰۳ بود ب مدت ۴شب 

اتاقا خیلی تمیز سرویس بهداشتی خیلی تمیز بوی نم و موندگی اصلا نداره من رو تمیزی خیلی حساسم و نمره ۸از۱۰میدم ب تمیزی اتاقا،لابی و رستوران هم تمیز 
اتاقا سایزای متفاوتی داره و بعضی هاش خیلی کوچیکه،اتاق ما ۸۰۵بود دو تخته بود و فضای جا دار و خوبی داشت میز آرایش کمد لباس مینی یخچال میز بزرگ برای گذاشتن وسایل  ک زیرشم جاکفشی بود یه مبل و یه میز عسلی تخت دبل و دوتا پاتختی دو طرفش،دو تا دمپایی رو فرشی نو و تمیز هوله های خیلی تمیز،ملافه ها واقعا تمیز،چایی ساز بشقاب کارد و چنگال لیوان سشوار،خشک کن توی سرویس بهداشتی هم داشت،کف اتاقا پارکت هست با یه فرش کوچیک،خب خیلی بهتر از سرامیکه ،ولی اگر موکت بود خیلی بازم بهتر بود،نکته ای ک هست بعضی اتاقا نورگیری خوبی ندارن و دلگیرن،وسایل توی اتاق نیاز ب بازسازی داره بعصی هاش،شیرالات دسشویی اتاق ما قدیمی شده بود،اتاق ما نورگیری خوبی داشت ولی متاسفانه پنجره رو ک باز میکردی جلوی پنجره کامل با یه شیشه ابی رنگ ک نمای بیرون ساختمون هست پوشیده شده و تقریبا هیچ هوایی نمیاد از بیرون ب داخل این مورد برای ما اذیت کننده بود و چون کولر هم هنوز اماده نبود و دو روز طول کشید تا آماده بشه دو روز واقعا از گرما اذیت شدیم،نور اتاق هم کم هست بهتر بود ک از نور سفیدم استفاده میشد داخل اتاق،برخورد پرنسل بد نبود،گشت چالیدره رایگان داشت ک ما استفاده نکردیم،یه عکس کوچیکم رایگان میگیرن ک قشنگ شد عکسمون
چایی رایگان هروقت میخاستی توی کافی شاپ آماده بود،روف گاردن واقعا باصفا بود فقط انقدر خسته بودیم ک خیلی فرصت استفاده نشد
وای فای توی طبقه ۸ک ما بودیم تقریبا صفرررر بود
۴لاین اسانسور داره ک خیلی خوبه معطل نشه،اسانسور شیشه ای داره با ویوی حرم و خیابون امام رضا،ک برام هربار دیدنش لذت بخش بود،ب حرمم ک خب خیلی نزدیکه هتل
و غذاش،میتونم بگم عاااااالی تنوع زیااااااااااد و طعم تقریبا همشووووون دلچسب ما ک واقعا از غذاش لذت بردیم هیچکسم کاری نداره هرچند بارم ک بری شارژ کنی،میز فینگرفود جالبی هم داره،سراشپزم ظهر و شب توی رستوران هست و میاد سر میزا و میتوتی نظرتو بگی،بوفه صبونه میتونست بهتر بشه تنوعش،شامل چند مدل مربا بسته بندی کره پنیر حلوا ارده بسته بندی شیر ابمیوه چایی خیار گوجه نمیرو املت تخم مرغ ابپز،عدسی یا لوبیا فرنی،(لوبیا و عدسی اصلا خوب نبود طعمش)
نمره من ب هتل از ۱۰، هشت هست،دو نمره کم بخاطر کهنگی بعضی وسایل اتاق نبودن موکت و تهویه و نور چراغ کم
نمره من ب رستوران ۹ از ده،اون یک نمره هم بخاطر صبونه ک تنوعش بیشتر بشه
نسبت ب هزینه خوبه و پیشنهادش میکنم ب شرطی ک اتاقای کوچیک و بی روحیه رو بتون ندن