2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو ببرش دکتر الان هرکی یچیزی بگه واقعا میدیبهش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2742
2740
اینجوری بچه دور از جونش اذیت میشه یکی میگه رازیانه بده یکی میگه نوافن

نه من خودم دارو نمیدم بهش هیچ وقت میخواستم ببینم ویروس جدیده یا نه از صب اینطور شده حالش خیلی خوب بود دیروز تو جنگل کلی بازی کرد

پسر منم گرفته حتی آب رو هم بالامیاورد رفت آمپول ضد تهوع زد تبم داشت حتی اسهالم داشت

ببین چیزای شیرین اصلا نده به بچه ببین دکتر چی میگه احتمالا سرم و او آر اس میده

غذا فقط باید چیزای سبک بهش بدی مثل نون ساده یا سوپ خیلی رقیق

چهار روز حداقل طول میکشه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
پسر منم گرفته حتی آب رو هم بالامیاورد رفت آمپول ضد تهوع زد تبم داشت حتی اسهالم داشت ببین چیزای شیری ...

اره الان اومدم از دکتر گفت چیزای شیرین نده کت بده یه آمپول هم داد یه پودر هم داد بریزم تک ماستش

2706