2733
2734
عنوان

واقعا دیک نمیدونم راهش چیه نمیدونم چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 51 پست
انگیزه پسرا برای ازدواج از بین رفته  آدمای بی مسئولیتی هستن که تعهد براشون سخته  ترجیح م ...

بله دقبقا 

اگر پسرا دوست دختر دارن و اونی ک سنتی میاد تو نود درصد مواقع ی پسر بی عرضه بوده ک یا کسی بهش پا نداده یا رو نداشته بره جلو 

منم موافقم هر کی بل دوست دختر خودش ازدواج کنه کاش لااقل پیشنها اون خوب بود 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رمزش نداشتن قصد ازدواج و اخلاق گتد بی اعصابه😂🤣

مثلا میگیم بی خیالی خیلی مهمه ولی بی خیالم بودم اثر نداشته اصلا بحث داشتن خاستگار نیی من الان سه تا دارم سه تا بدرد نخور باید خوب باشن ک نیستن 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2742
انشاالله به زودی قسمت خودت عزیزم ♥️ انقدم عالی باشه انقد زیاد دوست داشته باشه خودت باورت نشه فک کنی ...

خیلی ممنونم عزیزم مچکرم 

ب نظرت ۲۳ سال دیره ؟ 

پنج ماه دیگ میشم ۲۴ 

از چه لحاظ به درد نخورن معیار خاصی نداشتی که 

یعنی مثلا طرف خوش اخلاق نیس بد اخلاقه

یا من دلم میخاد دوسم داشته باشه بعد میگه ب جز شما هزاران نفر دیگم بودن من زیاد آدم دورمه 

یا شغلش بده ماهی پنج میلیون هم در نمیاره لااقل ۸ تومن آدم توقع ددره 

خیلی ممنونم عزیزم مچکرم  ب نظرت ۲۳ سال دیره ؟  پنج ماه دیگ میشم ۲۴

نه 

تا همین چن سال پیش زیر ۲۵ کسی ازدواج میکرد میگفتن چهه زود و اینا 

انقد این چن وقته ۱۵ ساله ها ازدواج کردن آدم حس پیری میگیره 😐🖖

2740
خاستگار سنتی ؟ سنتیا معمولا بخاطر خانوادس به خود دختر زیاد کاری ندارن میان که تازه ببینن کیه چجوری ...

اره راه نمیدم

کلا اصلا ازدواج برام چندش و بی معنی شده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ازدواج که بدون شناخت نمیشه، فک کنم بقیه پسرا هم مثل خودم باشن همه دلشون میخواد از چند سال قبل با طرفشون دوست باشن بشناسنش باهاش وقت بگذرونن ببینن چجور ادمی هست بعد اگر هنه چیز خوب بود به خانواده معرفی بشه👍 البته این نظر من و اگر زمانی بخام کاری کنم خوب ترجیح میدم اینحوری باشه

باید اونکه چه رمزی میزنینو ریپ میزدم 😂 شمام خوشگلی چیه این حرفا 😌🖖

نه بابا قیافه هم ندارم بدون تعارف بگم 🤣

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
دوسم داشته باشه  خوش اخلاق باشه  برام بمیره  من قدم ۱۶۰ اون ازم بلند تر باشه  ...

معیارات خوب نیست خواهر

۲۳هم خیلی سن کمیع

خواهر منم خیلی زیباست استخدام ماشین داره ولی کیس هاش خوب نیست زیاد 

اونم میگه نه ازدواج نمیکنم 

یکی از راه های خواستگار داشتن معرفی هست یعنی یک خانومی هست که خواستگار معرفی میکنه

نه  تا همین چن سال پیش زیر ۲۵ کسی ازدواج میکرد میگفتن چهه زود و اینا  انقد این چن وقته ۱ ...

اخ اخ اخ گفتی 

دقبقا چند ساله انقدر سن ازدواج اومده پایین 

بسپار به خدا  شاید شوهر شمام مث شوهر من خستس دیر میاد 🤧😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706