2733
2734

خانما دخترم 5سالش میخوام حوله تنپوش حمام بخرم   برای اسستخر هم حوله لارم داره،قیمت هر کدوم حدود 500 هست، حالا از ابن استخری مدل پانچو بگیرم میشه برای حموم هم استفاده کنه، یا تنپوش بگیرم اونو تو استخر استفاده کنه؟؟ 

تن پوش بگیر تو استخرم استفاده کنه .چون بچه ای تن پوش گرم تره و مناسب تره براش چ و باهاش راحت تره 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨

فرقشون چیه 

؟؟

یه کاربرد دارن دیگه تو استخر خیس میشه تو حمامم خیس میشه 

یه چیز مناسب استخر بگیر تو حمامم همونو استفاده کنه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حوله استخری مگ همین مستطیل بزرگا نیستن؟ چ فرقی داره هر کدوم راحتتره اونو بخر دیگ

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭