2737
2739
عنوان

صبح ترسیدم 😢😢

159 بازدید | 19 پست

خواب بودم ، خودم هم تنها خونه بودم .. یهو انگار بوی ی ادکلن خیلی واضح ب مشامم خورد جوری که از اون لچبو بیدار شدم ،،، ساعت چهار و نیم صبح بود 😐

و به مرور بو محو شد 

ببین بقدری اون حس بو ، واقعی بود که با خودم گفتم خدایا نکنه کسی اومده تو خونه 😳 و همون لحظه حتی رو بالشتی رو بو کردم ولی دیدم نه بویی نیست ... 

یعنی از چی بود ؟؟؟🙄

خیلی اون لحظه ترسیدم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز جان من بودم اومده بودم دزدی پشیمون شدم رفتم ببخشید بی‌خیال شو

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

چندوقت پیشا یکی تاپیک زده بود خونشون بی دلیل یه بو بد مثل فاضلاب گرفته و منشأشو هم پیدا نکردن ادکلن باز خوبه🤣

خیالت راحت دزد بخواد بیاد دزدی به خودش عطر نمیزنه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

یه روح خوب یا فرشته بوده

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706