2737
2739

ما خانواده خیلی سنتی هستیم  

این نوع ارتباط ها برامون جا نیوفتاده و اگر پسری به دختری پیام بده یعنی اون دختر و خراب و سبک و اهل پسر بازی و... فرض کرده 

مرتیکه خر من شمارمو به هیچکس نمیدم

اینم گشته تو روبیکا فک کنم ایدیه که مث اینستاس زده بهم پیام داده اول یه فیلم فرستاد سین زدم نمیدونستم کیه ولی فیلمه رو نگاه نکردم 

بعد نوشت سلام خوبی منم نوشتم سلام شما 

نوشت یه غریبه اشنا منم بلاک کردم الان رفتم تو بلک لیستم دیدم عکس پروفایلش این پسره نکبته 

وایییی چه فکری کرده به من پیام داده 

چون یه شهر دیگه تنها فوق میخونم همه فکر میکنن خرابم 

با اینکه من حتی دوست دختر هم ندارم و کاملا تنهام  همه خواستگار هامو فامیل همینجوری میپرونن همش میگن دختره تنها شهر دیگه 6 ساله درس میخونه و خونه داره معلوم نیست چیکار میکنه 

اشکام بند نمیاد 

هیچکدومشون رو نمیبخشم خدا لعنتشون کنه  این حرفا رو پشت سرم میزنن که پسرا فک میکنن من خرابم بهم پیام میدن وای اگر پدرم بفهمه پسره به من پیام داده کشت و کشتار راه میوفته 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تو شهر غریب بدون پول تنها درس میخونم و کار میکنم  هیچ تفریحی ندارم  تو دانشگاه هم یه دون ...

چرا توشهر خودتون نخوندی

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
اووو چقدر بزرگش کردی  بریدی و دوختی برا خودت الکی الکی😂

خانوادمون خیلی سنتیه 

اخه از این موارد زیاد داشتیم 

از همه طرف هم به گوشم میخوره چیا پشت سرم گفتن

این پسره هم که بهم پیام داده سابقه درستی نداره و مطلقس دوبار تو عقد جدا شده 15 سالم از من بزرگتره 

کلا همه بهش میگن دختر باز

2738
ای وای  پس خوبه که بلاکش کردی  عزیزم انقد نگران نباش به خودت استرس نده  مردم زیاد ...

ناراحتم که اینقدر حرف پشت سرم زدن 

این ادم اجازه داده به خودش که بیاد به من پیام بده و سر صحبت باز کنه 

فک کرده من خرابم