2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

چرا؟😄

لباس خوب که میپوشی متناسب با اندامت بپوش و جلف نپوش ترکیب رنگ رو هم رعایت کنی دیگه مشکلی نمیمونه که.

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
2738
اضافه وزن

ببین دوست من قبول داشته باش آدمهایی که خوش اندامن دستشون برای انتخاب یه سری لباس ها بازتره و قطعا هر چی بپوشن بهشون میاد الان شما داری تو ذهنت خودت و با اونا مقایسه می‌کنی همین باعث شده اعتماد به نفست بیاد پایین و از خودت ایراد بگیری...یا روی اندامت کار کن یا اعتماد بنفست 🌷

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
آخه چادر سرم میکنم ولی اصلا چادر هم بهم نمیاد مث بقیه

با چادر بخوای شیک باشی خیلی سخته 

ینی مدلاش هست ولی یهو آدم شبیه این خیلی مذهبیا میشه 

دیگه باید خیلی فک کنی هم شیک بشه و بهت بیاد هم مدل بسیجی پولدارا نشه 😂

البته اگه برات مهم نیس که میشه شبیه اونام بشه

اضافه وزن

سلام ، عزیزم 

اضافه وزن رو که درست کنی خیلی بهتر میشه 

به نظر من بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنمون دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم،

یه کاربر به اسم رقیه جووون که ازش رژیم گرفته بود و راضی بود همین جا گذاشته بود

خدا خیرش بده

منم راضی بودم، میذارم شاید برای کسی مفید باشه

لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم رو برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد 🌹

اینم آیدیش  👇

Drzahrab1@

dietclinicz1@

2706