2737
2734
عنوان

گیج همون خنگه؟؟

59 بازدید | 10 پست

وای من سرکار که می رفتم خیلی گیج می زدم اکثر روزا 

شخصیت فوق العاده استرسی هم دارم تو محیط بیرون

بعد با خودم میگم الان همکارا که دور هم میشینن میگن چقدر خنگ بود 

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

یکین

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بنظرم همونه ولی ورژن محترمانه‌ش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چون استرس داری نه به معنی خنگی نیست ، استرس کلا مغز رو مختل میکنه ، تو ارامش داشته باشی ذهنت نرمال ک ...

اما خیلی بد گذشت و تا ابد هموین تصویری از من دارن

نه .اصلا.

گیجی ممکنه از سر فکر و خیالات زیاد باشه یا استرس و در لحظه نتونی مدیریت کنی و یه چیزایی رو فراموش کنی در واقع تمرکز نداری در صورتی که ممکنه خیلی هم نابغه و باهوش باشی  اما خنگ اونه که هیچی نمیفهمه و یاد نمیگیره . تفاوت بین این دوتا زیاده.

نه .اصلا. گیجی ممکنه از سر فکر و خیالات زیاد باشه یا استرس و در لحظه نتونی مدیریت کنی و یه چیزایی ر ...

به شدت حواسپرت بودم و تمرکز نداشتم البته گاهی وقتا هم که با یکی دوتا از همکارا شیفت نبودم خییییلی کارم خوب و دقیق بود اونا که باهام شیفت بودن میشدم ی ادم دیگه کلا لای منگنه بودم

2740
نه فرق دارند خنگ کسی هست ک هوش پایینی داره  گیج کسی هست ک هوش پایینی نداره فقط دست پاچه و هوله ...

ارههه من خییییلی محل کارم هول میشم و سریع حواسم پرت میشه