2737
2734

من و شوهرم مستاجریم میخواستیم وام بگیریم خونه بگیرم مادرشوهرم گفت میانگین حساب من میدم نصف وام برا خودم میگرم من همون لحظه کفتم گفتم بزارین این پول تمام  خودمون بگیریم اخر ماه پول میانگین حساب جور میکنیم بعد نگاه کرد منو هیچی نگفت ....چقدر زرنگ شدن ...اصلا به فکر ما نیست مستاجریم .بعد هر ماه میپرسه وام گرفتین چی شد حالا لبخند هم میزنه....سری پیش طلا خریدم شوهرم گفت اصلا به خانوادم نگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

حالا خانواده همسرم به ما کلا گفتیم امضا ضامن نمیدیم. با بدختی اقوام کهنسال خودمو از شهر دیگه کشوندم ضامن شدن.من توقع ندارم اما خودشون مناسبت شه واسه جهیزیه نوه هاشونم از ما قرض میکنن..شما هم بعد این در حد خودشون بهشون بها بده نه بیشتر.

این دفعه پرسید بگو پشیمون شدیم نمیگیریم

خب بعد میگه بده ما بگیریم وامو

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
خانواده همسرمم اینن ازدواج کردیم هیچ کمکی نکردیم وام ازدواجمونم نصفشو بردن بدون هیچ هزینه برامون کنن ...

خب شوهرت چرا داد

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2740
حالا خانواده همسرم به ما کلا گفتیم امضا ضامن نمیدیم. با بدختی اقوام کهنسال خودمو از شهر دیگه کشوندم ...

منم دیدی همون لحظه بهش گفتم هر کی بود اب میشد میرفت زیر زمین

واقعا پدر و مادرم پول قرض میدن نمیگرن حالا مادرشوهرم دنبال وام هست

ناراحت نشو

هر کسی ذاتا یک اخلاقایی داره و ما نمیتونیم تغییرشون بدیم

باهاش مدارا کن

و اصلا دیگه در این باره چیزیو باهاش درمیون نزار

خب شوهرت چرا داد

قرض پیششون بود داد مجبور بود ولی اونا ماه دیگه پسش میدن ولی هزارتومن خرج نکردن برامون حتی کادو عقد نراسم این چیزا هیچی فقط امدن خوردن  فقط همش همسرم خدا از همسرم راضی باشه خیلی خوبه بقیه اش مهم نیست

هعی خدا هیچ کسی رو محتاج نکنه .منم از دیشب ناراحتم دلم گرفت. این ماه پولمون زود تموم شد جوری ک تو یخچالم  جز نون و پنیر هیچی نمونده تا پونزدهم.اما فریزرم خالی نیست 

دیشب ب مادرشوهرم گفتیم ی تومن  بده اول ک گفت نمیدم بعد مثال تاجر و گدا واسمون زد بعدم بمن گفت به تو  میدم اما ب شوهرت نه . بعد پرسید حقوقتو پونزدهم میگیری؟ اون موقع بهم پس بده

مادرشوهرم تو این چندسال خیلی کمک کرده پول و مواد غذایی و کارای خونه خیلی زن خوبیه اما دیشب بدجور ناراحت شدم اونم بخاطر اینکه چرا به جایی رسیدم ک بخوام اصلا ب یکی دهن باز کنم.حالا میخام اگه داد اصلا دست ب پوله نزنم فعلا خودم ۳۰۰ دارم با اون یجوری برسونم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
شوهرت چکارس 

مهندس شیمی .این ماه من دکتر و اینا رفتم زیاد خرج کردم .پولمون ته کشید.بعد میدونی خوب روز ب روز داره گرونی میشه اصلا خودمم نمیدونم پول چی شد . بعد شوهرمم چند ماه بیکار بود تازه یک ماهه میره سرکار هنوز حقوق ندادن. بعد جالبه مادرش وضع مارو میبینه ها دیشب ب شوهرم میگه پولی ک ماه قبل دادم بهتون اولین حقوقتو ک گرفتی باید همه شو بدی بمن ۸ تومن داده بود اما،ما همون قصد داشتیم پس بدیم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706