2737
2739

سلام من این ماه اقدام داشتم روزای تخمک گذاریم، دو روز پیش باید پریود میشدم که نشدم فقط لکه بینی دارم اونم خیییلی کم و ببخشید رنگش قهوه ای،امکانش هس باردار باشم؟؟؟؟من همیشه سر تایم پریود میشدم،کی میشه بیبی چک گذاشت؟

اولین اقدامم هس هیچی نمیدونم ممنون میشم تجربه هاتونو بگین خیلی سردرگمم و عاشق نی نی

صبر کن اگه لکه بینی قطع شد بی بی چک بزن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم،اره احتمالش هست من فکر کردم پریود شدم ولی بعد به هفته بیبی چک گذاشتم چون بعد تموم شدن «پریودم» هنوز علایم عجیبی داشتم و کثبت بود،فهمیدم خونریزی پریود نبوده و لانه گزینی بوده

Shake it! shake it!
2742

منم  بی بی چک زدم انگار خراب بود چون همیشه یطرف شروع میشد خیس شدن تا اخر c همون لحظه خط مینداخت بعد منتطر میموندم که t ببینم خط میندازه یا نه این سری از دو طرف شروع شد خیس شدن😐نمیدونم چرا بعد یکم تو tرنگا پخش شدن بعد تازه بعد ۲  دقیقه cخط انداخت tنه

منم روز دوم موعد هست و پریود نشدم و اینکه دوروز سردرد ، کمر درد ،دل درد داشتم ،الان خوب شدم، یه کوچولو لکه بینی داشتم، بی بی چک امروز که روز دوم موعد هست منفی شده، الان اصلا علائم پریود ندارم باید چکار کنم

آره من  تا ۶روز لکه داشتم لکه کم هم نه شبیع خون آبه بود ۶روز طول کشید آخرش شک کردم واقعا باردار بودم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2738
آره من  تا ۶روز لکه داشتم لکه کم هم نه شبیع خون آبه بود ۶روز طول کشید آخرش شک کردم واقعا باردار ...

علائمت چی بود، من اقدام داشتم روز دوم موعد هست، پریود نشدم و لکه کوچولو دیدم ،بی بی منفی بود

سلام منم اقدامیم هشت روز از پریود گذشته هیچ علائمی ندارم....

چرا هر وقت اقدام میکنم تا ده روز تاخیر دارم ؟!

واقعاً از انتظار و بی بی چک زدن خسته شدم ،این دفعه دیگه بی بی نزدم 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
اره من اینطوری بودم حامله بودم همش لک قهوه ای داشتم میگفتم الان پریودمیشم ولی زیادنمیشد همون لک بودت ...

الان بیبی چک بزنم نشون میده؟ ۳ روز از موعود پریود گذشته

2706