2737
2734
عنوان

چه خاکی توسرم کنم دخترم باگریه میره پیش دبستانی😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 59 پست

اینجوری بدتر زده میشه 

حتی از مدرسه هم بدش میاد و نمیره، مهد بازی هم داره اما مدرسه درسه کلا

بشین باهاش قشنگ حرف بزن

متوجه میشن

دلیلشو ازش بپرس

منم پسرم کلاس اوله، چندروز پیش هرکار کردم نرفت

منم فقط داد زدم سرش

بعدش اروم شدیم جفتمون رفتم کلی حرف زدم باهاش، قشنگ همون لحظه گفت خب پاشو منو ببر یه زنگ هنوز مونده

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

پسر منم دقیقا همین بود تا بهمن ماه رفت بعد گفت دیگه نمیرم با گریه میرفت منم میرفتم اونجا بچه کوچیک داشتم دیگه مدیر مهد گفت نیاد کلاس اولم هم تا یک ماه همین بساط بود چقدر گریه کردم حرص خوردم الان کلاس ششم هست از من به تو نصیحت حرص وغصه ها که من خوردم تو نخور خوب میشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
پسر منم همینه.بیشتر از رو تنبلی دوست نداره صبح پاشه.هر روز خدا داستان داریم باهاش

این اونجاروهم وانمیسته رفتم اوردمش اینقدمربی هاصحبت کردن خودم فقط گریه که بیام بچه وابسته ای هم نیس اخه

خب دلیلشو جویا شو . که چرا نمیخواد بره . اگه مشکلی توی اون مهد هست مهد کودکشو عوض کن . یا به مربی های مهدشون بگو یه مدت زیر نظر بگیرنش که چرا خوشش نمیاد از مهدد. شاید یکی اذیتش میکنه یا بچه ها باهاش بازی نمیکنن یا شاید چون به شما وابسته هست اینجوره 

2706