2737
2734

من بوشهرم میخام برم اصفهان عمل کنم این دوتارو تعریفشونو زیادشنیدم

اگه دکتردیگه ای هم میشناسیدکه خوبه معرفی کنید

اقوام ما همه پیش کشفی عمل کردن ولی تو تاپیک ها ونظرات گوگل زیاد ازش اسمی برده نشده

ببین دکتر خفن و معروف زیاد دیدم ک تو گوگل همه قربون صدقشون رفتن تعربف کردن ولی گاو بودن واقعا.از تجر ...

چقد به این حرفت احتیاج داشتم واقعا مرسی

تو دوراهی بودم

شوهرمم اسرارداره پیش همین ک اقواممون رفتن برم

ولی پیمان تحصیل کرده امریکا وکلی سرشناسه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد به این حرفت احتیاج داشتم واقعا مرسی تو دوراهی بودم شوهرمم اسرارداره پیش همین ک اقواممون رفتن ب ...

هر دوشون عالی ان فرقی نداره پیش کدوم بری❤️

اینا کلا با دکترای دیگه فرق دارن 

پسر عمو هستن و میدونستی غلامرضا پیمان که ۴۰ سال پیش عمل لیزیک و حذف عینک رو اختراع کرد و از آمریکا لوح تقدیر گرفت بابای یکی از همیناس؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2742

من اصفهانم خودم بیست سی نفر میشناسم که پیش اینا  عمل کردن

هر دوشون عالی ن فرقی نداره کجا بری

اگه مسیرت دوره اینترنتی نوبت بگیر که میای معطل نشی چون حضوری نوبت نمیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
علیرضاپیمان برم ینی؟

فرقی ندارن من خودم قوز قرنیه داشتم پیش علیرضا پیمان عمل کردم

داداشم برا برداشتن عینک رفت پیش محمدرضا پیمان

هر دوشون خیلی خوبن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دکترکشفی رونمیشناسی؟

نه متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40