2737
2734
عنوان

خواستگار و ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 39 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عجیبه  مگه میشه  ولا من یه دختر عمو دارم مشابه شما بخدا هر هفته یه رودنه داره  عید ...

فعلا ک شده 

هیچکسی نمیاد

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
2731
والا تایپیک درآمد میبینی همه ۱۰۰ میلیون ب بالان😂

یه تاپیک دیدم زده بود درآمدشون خیلی بالاس از همین چند ده میلیونی ها😂تو تاپیک های  قبلش منتظرزمان واریز یارانه بود 

یکی دیگش درمورد بن تامین اجتماعی پرسیده بود😑😑

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
من عکس خودمم نمیزارم  میترسم یکی ببره حالا دختر عموم بدون اجازه بزارم  ؟ اصلااا   &n ...

عزیزم سایت خلوته سریع پاک میکنی دیگ 

میخاستم ببینم خوشگله یا نه

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
2740
عجیبه  مگه میشه  ولا من یه دختر عمو دارم مشابه شما بخدا هر هفته یه رودنه داره  عید ...

عزیرم ی سوال مال کجایین

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
یه تاپیک دیدم زده بود درآمدشون خیلی بالاس از همین چند ده میلیونی ها😂تو تاپیک های  قبلش منتظرزم ...

😂😂😂😂😂😂

نمیدونم چرا ایرانی ها انقدر لاف زنن 

حرف کسی نمیشه باور کرد 

تو تهران دختراي چادري وبه روز بيشتر تو چشمت به خودت برس چادري باش اگه قدت خوبه و تو مراسما و جمع هاي ...

والا چادریم بودم هیچکسی نیومد 

البته ربطی نداره به چادر یا مانتویی بودن

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
عزیزم سایت خلوته سریع پاک میکنی دیگ  میخاستم ببینم خوشگله یا نه

دقیقا برای منم سوال شد این خانوم چیه ک آنقدر خاستگار داره احه دیگ خوب خوباشم ماهی یگی دارن نه هفته ای یکی

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
فعلا ک شده  هیچکسی نمیاد

من خواستگار میاد ولی غیب میشه علتش پرجمعیت بودن و اینکه نتونستم توی شهر کوچیک شاغل بشم وگرنه هم زبونش رو دارم هم تیپ میزنم 

الانم دهه پنجاهی و زن مرده و طلاق داده دیگه برام پیدا میشه 

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 
2706