2733
2734
عنوان

چند سال بعد ازدواج بچه دار شدین؟

164 بازدید | 19 پست

خودم 21 سالمه

یه سال از ازدواجم میگذره

حس میکنم تا 7 8 سال دیگه بچه نمیخوام بنی آمادگی شو ندارم 

شما بعد از چند سال بچه دار شدین و  زندگی قبل بچه رو ترجیح میدید یا بعد بچه

بعد ۶ سال ولی سقط کردم 

دوباره در تلاشم برای بارداری

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۶ سال بعد

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

تا ۲۵ وقت داری اکه شوهرت موافقه  و مشکل تنبلی و این چیزا نداری  خوش باش

ولی نه که فقط،وقت بگذره 

حتما سالی دوبار سفر حسابی برین  آخر هفته ها دوتایی خوش بگذرونین  بیرون برین

تا میتونی اوقات دو نفره عالی داشته باشین

در کنارش درس بخون حیفه

2738

من دو سه سال بعد 

29 مادر شدم یکی دارم و الان 37 سالمه

ولی از نظر من اگه دو تا می خوای باید زودتر زیر سی سال عر دو رو بیاری البته من از فاصله کم بچه ها خوشم نمیاد دوست دارم حداقل  هشت سال فاصله باشه 

خودم فا صلمبا خواهرم دو سه سال بود همبازی نشدیم

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بنظرم من آدم تا یکسال اول حامله نشه خوب برگرده و تفریح و گردش و وقت گذراندن با شوهر  چون بعدش دیگه زندگی یکنواخت میشه بعد اگه از لحاظ سلامتی و روانی و مالی اوکی بود بچه بیاره زندگی بعد بچه هم شیرینه

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

من هفت هشت ماه بعد ازدواج باردارشدم وبااین عصاب داغونم وافسردگم و بچه شلوغ و ناسازگاری ک من دارم دلم نمیادبگم قبل بچه روترجیح میدم عاشق بچمم ولی کمکی ندارم ک گاهی نگهش دارن وازاون مادراهستم ک  وقتی بچمم چن ساات مامانم یامادرشوهرم نگه میداره عین کوزت توخونه کارمیکنم چون بابچه نمیشه و همش عذاب وجدان خفم میکنه ک بچه روچرادادم بردن الان بهونه منومیگیره وفلان درنتیجه استراحت بی استراحت وهرروز ب داغون بودنم اضافه میشه بااین شرایط شما مسافرتاروبرو کیف دنیاروببر هروقت دیگه حالت از تنهایی وزندگی دونفره بهم خورد و واقعا حس کردی میتونی ی موجودی روباکمال میل قبول کنی بیار حسرت ی مسافرت دونفره ب دلم موند والله 

من بعد یه سال،  ولی پشیمونم چون بعدا فهمیدم اصلا آمادگی نداشتم . بالای ۲۵ سال تقریبا خوبه بهش فکر کنی که تا ۳۵ 

فرصت داشته باشی مثلا بعضی ها ۲تا یا ۳تا رو میخوان میشه برنامه ریزی کرد که فاصله شون چه جور باشه 

بستگی به زندگیا داره دیگه منم دلم‌میخاد سریع بچه دار نشم ولی مامانم میگه چون سابقه ناباروری داریم تو ...

واد گلم ولکن اینارو من خودم متل اسکلا ب شوهرم میگفتم تو فامیل ما نازا زیاده باید پیشگیری نکنیم هفت ماه بعد عروسیم حامله شدم 

2706