2737
2734

آخه فسنجون بزرگترا خیلی خوشمزه میشه بنظرم 

مادرشوهر خودم پیازو آب پز میکنه و تفت نمیده گردو رو هم تفت نمیده و توی آب جوش میریزه میذاره بپزه 

خیلی خوشمزه میشه فسنجونش 

شما هم این مدلی دیدین؟

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
مادرشوهرم یه هویج و یه سیبم توش میپزه له میکنه خیلی خوشمزه میشه

اره دقیقا اینم سیب زمینی میندازه توش 

قبلا ندیده بودم سیب زمینی رو ولی یبار که دیدم فهمیدم

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

مادرشوهرم اصلا با چیزی ب اسم فسنجون آشنا نیست میدونه چیه ها ولی معتقده برا پولداراست نمیپزه مامانمم چی بشه سالی یکی دوبار 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706