2737
2734

سرزش میکنه

دختره خیلی خوشگله و با اخلاق

هی مامانش میگه مردا خوششون نمیاد، نمیدونم  و فلان

خیلی‌ ناراحتم دختر به این خوبی

چه اشکالی داره اخه

منم ترک پوستی دارم ولی خب زیادم برام مهم نیس

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باور میکنی به ندرت پیش میاد مردا ترک پوستی ببینن 

انقد بدن خانما زیبایی داره که ترکها به چشم نمیاد 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
عجب به این مادر!

خیلی ناراحت میشم واقعا یعنی چی اخه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738

چرا ترک پوستی داره؟ وزنش زیاده؟

آقایون واسشون مهم نیست کلا

خانما بیشتر به جزئیات توجه دارن 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
عجب آدمایی پیدا می شن آدمایی که حس ناکافی بودن میدن بهم واقعا عصبیم می کنند 

اخه دست خودش نبوده که یجوری برخورد می‌کنه انگار خودش کرده 

چرا ترک پوستی داره؟ وزنش زیاده؟ آقایون واسشون مهم نیست کلا خانما بیشتر به جزئیات توجه دارن 

نهه یه مدت خیلی لاغر بود بعد حالا طی سه سال تپل شد ولی الان رو فرمه

همه دارن حتی مردام خودشون دارن مامانه حالش خوش نیست

❤️درسته..

حالا مگه مردا خودشون چی هستن ک ما خودمونو با سلیقه اونا وفق بدیم.

بعضیا فقط اسمشون مادره...

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

مادره مشکل روانی داره وگرنه این چیزا برای مردا ملاک نیست

من حتی مستقیم از شوهرم پرسیدم گفت دیوونه ای اینا روی بدن همه ادما هستن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706